PES Artık eFootball İsmiyle Oynaması Ücretsiz Olacak

blank
PES Artık eFootball İsmiyle Oynaması Ücretsiz Olacak

İçerik: PES Artık eFootball İsmiyle Oynaması Ücretsiz Olacak

PES Artık eFootball İsmiyle Oynaması Ücretsiz Olacak:

Pro Evolution Soccer, kuruluşundan bu yana en büyük revizyondan geçiyor. Konami Çarşamba günü yaptığı açıklamada, futbol simülasyonu unvanının birkaç yıl sonra hantal “eFootball PES” unvanını taşıdıktan sonra basitçe eFootball olarak yeniden vaftiz edildiğini duyurdu. Ancak daha da önemlisi, eFootball, lansmandan sonra her yerde platformlar arası oyun sunan, oynaması ücretsiz bir oyun olacak. eFootball bu sonbaharda PS5, PS4, Xbox Series S/X, Xbox One, Windows 10 ve PC’ler için Steam’de başlayacak ve hemen ardından Android ve iOS sürümleri gelecek. Mobil cihazlarda çapraz oynama, harici bir denetleyici gerektirecektir. Oynaması ücretsiz bir canlı hizmet teklifi, en büyük rakibi EA Sports’ FIFA tarafından hala kullanılan yıllık ücretli sürümlerin eski modeline ilginç bir yanıttır.

eFootball dizisi yapımcısı Seitaro Kimura, IGN’ye verdiği demeçte, “Bu hamleyi konsol üretimi geçişi ve pazar ortamındaki değişikliklerle aynı zamana denk gelecek şekilde yaklaşık iki yıl önce planlamaya başladık.” “Bu yapının mobilde başarılı olabileceğini zaten kanıtladığımıza inanıyorum. Aynı modeli tüm platformlarda uygulayarak daha fazla futbolseverin bu oyunu konsollarda da oynayabileceğini umuyoruz.” eFootball PES mobil cihazlarda ücretsizken, Konami bu stratejiyi geçtiğimiz birkaç yıl içinde ana girişin küçültülmüş, oynaması ücretsiz bir sürümü olan eFootball PES Lite ile konsollarda ve PC’de de denemişti. Şimdi her şey yoluna giriyor.

Fortnite, Apex Legends, GTA Online veya Call of Duty: Warzone gibi canlı hizmet oyunları büyük paralar kazanıyor ve Konami, yüz milyonlarca oyunla aynı şeyi yapmayı umarak oyun kitaplarından bir yaprak ödünç alıyor. dünya çapında futbol tutkunları. Oynaması ücretsiz yönü teorik olarak daha fazla oyuncuyu eFootball’a çekmelidir, ancak yaklaşan FIFA 22’nin ücretli bir deneyim olmaya devam edeceği EA Sports’tan kalabalığın bir kısmını çekip çekemeyeceği görülecektir. çok eleştiriye neden olan yırtıcı mikro dönüşümlerle).

Herhangi bir canlı hizmet oyununda olduğu gibi, eFootball da zaman içinde eklenen yeni içerik ve oyun modları görecek. Konami herhangi bir moddan bahsetmese de, FC Barcelona, ​​Juventus, FC Bayern ve Manchester United gibi ortak kulüpleri içeren yerel çevrimdışı maçların lansmanda ücretsiz olarak sunulacağını söyledi. Ancak bunun da ötesinde, Konami gelecekte belirli oyun modlarını isteğe bağlı DLC olarak satacak – bu oyuncu tabanını çatallayacak ve bu yüzden bunun nasıl olacağını merak ediyorum. Konami ayrıca ilk birkaç ay için çapraz oyun sunumu, Takım Oluşturma Modu, Çevrimiçi Ligler, Match Pass sistemi ve mobil denetleyici desteğini içeren bir yol haritası açıkladı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: PES Artık eFootball İsmiyle Oynaması Ücretsiz Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör