Realme GT Master Explorer Edition Piyasaya Sürüldü

blank
Realme GT Master Explorer Edition Piyasaya Sürüldü

İçerik: Realme GT Master Explorer Edition Piyasaya Sürüldü

Realme GT Master Explorer Edition Piyasaya Sürüldü:Realme GT Master Explorer Edition ve Realme GT Master Edition Çin’de piyasaya sürüldü. Telefonlar, ünlü tasarımcı Naoto Fukasawa ile birlikte tasarlandı. Her iki model de Android 11’i çalıştırıyor ve Master Explorer Edition, bavul tarzı bir deri arka panel ile birlikte geliyor. Üçlü arka kamera kurulumları ve her biri selfie kamerası için bir delik açma özelliğine sahipler. Her iki model de Qualcomm Snapdragon SoC’lerden güç alıyor ve 65W hızlı şarj desteğiyle geliyor.

Realme GT Master Explorer Sürümü özellikleri
Realme GT Master Explorer Edition, üstte Realme UI 2.0 ile Android 11’i çalıştırır. 120Hz yenileme hızı ve 480Hz dokunmatik örnekleme hızı ile 6.55 inç full HD+ Süper AMOLED ekrana sahiptir. Ayrıca DC Karartma ve yüzde 100 DCI-P3 renk alanı kapsamı ile 1.100 nit tepe parlaklığını destekler. Kaputun altında, telefon, 12 GB’a kadar RAM ve 256 GB’a kadar depolama ile eşleştirilmiş bir Qualcomm Snapdragon 870 SoC taşır.

Fotoğraflar ve videolar için Realme GT Master Explorer Edition, 50 megapiksel Sony IMX766 birincil sensör, ultra geniş açılı lensli 16 megapiksel Sony IMX481 sensör ve bir makro atıcı içeren üçlü arka kamera kurulumuyla birlikte gelir. Ön tarafta, özçekimler ve video görüşmeleri için ekranın sol üst köşesinde bulunan bir delik içine yerleştirilmiş 32 megapiksel Sony IMX615 sensör var.

Realme GT Master Explorer Edition, 65W hızlı şarjı destekleyen 4.500mAh pil içerir. Telefon ayrıca buhar odası soğutması, Dolby Atmos ve Hi-Res Audio desteğine sahip çift hoparlör ile birlikte geliyor. Gelişmiş titreşimler ve NFC bağlantısı için 4D dokunsal motor vardır. Telefon 8 mm kalınlığında ve 183 gram ağırlığında.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme GT Master Explorer Edition Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör