Spotify ve Giphy Müzikle GIF’leri ‘Geliştiriyor’

blank
Spotify ve Giphy Müzikle GIF'leri 'Geliştiriyor'

İçerik: Spotify ve Giphy Müzikle GIF’leri ‘Geliştiriyor’

Spotify ve Giphy Müzikle GIF’leri ‘Geliştiriyor’. Hiç bir müzisyenin GIF’ini gördünüz ve şarkıyı kafanızda duydunuz mu? İşleri çok daha uzun süre hayal gücüne bırakmak zorunda kalmayacaksınız. Spotify ve Giphy, GIF’lere etkili bir şekilde bir film müziği vermek için ortaklık kurdu.

Resmi Giphy kanalında bir sanatçının GIF’ini bulun ve o sanatçının Spotify sayfasını ziyaret etmek için “Spotify’da dinle” düğmesine dokunabilirsiniz.

Umut, elbette, döngüsel bir animasyon izledikten sonra yeni ve sıcak bir albümü yayınlamak için ilham almanızdır.

Doja Cat, The Weeknd ve Nicki Minaj da dahil olmak üzere bir avuç sanatçı Spotify-Giphy bağlantısını zaten kullanıyor. Bunu hem web’de hem de Giphy’nin mobil uygulamasında bulacaksınız.

Bu, sonuçta, GIF görüntülerini sanatçılar için paraya çevirmekle ilgilidir. Yıldızların, en son parçalarının daha fazla oynatılacağını bilirlerse, en son müzik videolarından klip paylaşma olasılıkları daha yüksek olabilir.

Öyle olsa bile, bir GIF size bir şarkı aktarıp onu sisteminizden çıkarana kadar kaybolmayan bir kulak kurdu verirse yardımcı olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Spotify ve Giphy Müzikle GIF’leri ‘Geliştiriyor’

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör