Twitter Spaces Yakında Ses Manipülasyon Efektleri Sunabilir

blank
Twitter Spaces Yakında Ses Manipülasyon Efektleri Sunabilir

İçerik: Twitter Spaces Yakında Ses Manipülasyon Efektleri Sunabilir

Twitter Spaces Yakında Ses Manipülasyon Efektleri Sunabilir. Twitter, Fleets’i rafa kaldırdı, ancak sesten vazgeçmedi. Aralık ayında tanıtılan Clubhouse tarzı konuşma odaları olan Spaces için yeni bir ses manipülasyon güncellemesinin yapıldığı bildiriliyor.

Sözde “Ses Dönüştürücü”, ilk olarak sosyal medya araştırmacısı Jane Manchun Wong tarafından ses tonunuzu değiştirmenize veya sesinize yankı eklemenize izin vereceğini tweetledi.

Kısa süre sonra, Netflix’in oyun özelliğiyle ilgili yeni ayrıntıları ortaya çıkararak ün kazanan yazılım madencisi Steve Moser, birkaç farklı efekt ortaya çıkardı. Listede Bee, Cartoon, Helyum, Incognito, Karaoke, Mikrofon, Telefon, Mekansal, Stadyum ve Sahne yer alıyor.

İnsanları tweet atmaya ikna etmek bir slogansa, onları konuşmaya ikna etmek muhtemelen daha da zor. Bu anlamda, ses çarpıtma özelliği, isteksiz kullanıcıları veya sesi konusunda bilinçli olanları Spaces’ı denemeye zorlayabilir. Bazı etkilerin aptal doğası, daha az ciddi ve umarız daha davetkar bir ortam yaratmaya bile yardımcı olabilir.

Ayrıca Snapchat’te ses filtreleriyle karşılaşan birçok kişinin aşina olacağı bir özellik. Twitter Spaces güncellemesinin haberi, Clubhouse genişlerken ve Spotify’ın Greenroom uygulamasıyla sesli sohbete genişlemesinden kısa bir süre sonra geldi.

Facebook’un bir Clubhouse klonunu piyasaya sürmesinden bahsetmiyorum bile. Sesli sohbet savaşını kazanmak istiyorlarsa, dört platformun da her şeyi taze tutması gerekecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter Spaces Yakında Ses Manipülasyon Efektleri Sunabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı: Samsung, en yeni ASUS dizüstü bilgisayarlarda kullanılacak …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör