Zoom, Video Görüşmelerine Üçüncü Taraf Uygulamaları Ekliyor

blank
Zoom, Video Görüşmelerine Üçüncü Taraf Uygulamaları Ekliyor

İçerik: Zoom, Video Görüşmelerine Üçüncü Taraf Uygulamaları Ekliyor

Zoom, Video Görüşmelerine Üçüncü Taraf Uygulamaları Ekliyor. Zoom, pandemi sırasında vazgeçilmez hale geldi ve şimdi şirket, işler bir miktar normale döndüğünde bu şekilde kalmasını sağlamak istiyor.

Bu amaçla, bir Zoom araması sırasında Asana ve Dropbox Spaces gibi uygulamaları kullanmanıza izin veren üçüncü taraf entegrasyonları ekliyor.

Bugünkü lansmandan itibaren, Heads Up gibi oyunlar da dahil olmak üzere müşterinize ekleyebileceğiniz 50’den fazla eklenti var. Zoom’un en son sürümünü yükledikten sonra, yeni Uygulamalar yan panelinin altındaki “Keşfet” sekmesi, neyin mevcut olduğunu görmenize olanak tanır.

Bir uygulamanın işlevlerine erişmek için arama sırasında paneli gerektiği gibi genişletebilir ve daraltabilirsiniz. Örnek olarak, Asana eklentisi, Zoom’dan ayrılmadan görevler oluşturmanıza, düzenlemenize ve atamanıza olanak tanır. Nelerin mevcut olduğunu görmenin başka bir yolu da Zoom Marketplace’tir.

Zoom’u iş için kullanıyorsanız ve bir kuruluşun parçasıysanız, yöneticiniz yükleyebileceklerinizi sınırlayabilir.

Zoom, üçüncü taraf entegrasyonlarını tek kullanımlık bir uygulama yerine bir platform olmanın bir yolu olarak görüyor. Şirketin bugün yaygın olarak kullanıma sunduğu yeni Etkinlik merkezi gibi, buradaki fikir de hizmetin büyümesini sürdürmek ve böylece salgın sırasında oluşturduğu yörüngede devam edebilmektir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Zoom, Video Görüşmelerine Üçüncü Taraf Uygulamaları Ekliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör