Apple Music’in Mekansal Ses Akışı Android Cihazlara Geliyor

blank
Apple Music'in Mekansal Ses Akışı Android Cihazlara Geliyor

İçerik: Apple Music’in Mekansal Ses Akışı Android Cihazlara Geliyor

Apple Music’in Mekansal Ses Akışı Android Cihazlara Geliyor:

Apple yakın zamanda Android için Müzik uygulamasını güncelledi, ancak beklediğiniz birkaç yeni özelliği dışarıda bıraktı: kayıpsız akış ve uzamsal ses desteği. Engadget, Android uygulamasının sürüm notlarında özel olarak belirtilmese de teknoloji devinin yeni yüksek kaliteli akış seçeneklerini sunmaya başladığını onayladı.

Şirket ilk olarak, Mayıs ayında abonelere akış seçeneklerini ücretsiz olarak sunduğunu ve Tidal HiFi ve Amazon Music HD’nin sunduğuna benzer sürükleyici deneyimler vaat ettiğini duyurdu. Her iki seçenek de Apple kullanıcıları için Haziran ayında geldi, ancak belirli albümlerle sınırlı. Apple, küratörlüğünde çalma listeleri ve özel rozetlerle Dolby Atmos içeriğini bulmayı kolaylaştıracağına söz verdi ve kayıpsız akışın sonunda 75 milyon parça ile tüm kataloğuna geleceğini söyledi.

Yine de bu yeni sürükleyici dinleme deneyimlerinin keyfini çıkarabilmek için uyumlu hoparlörler veya kulaklıklar kullanmanız gerekecek. Apple daha önce AirPods ve Beats kulaklıkların ve H1 veya W1 çipli kulaklıkların yanı sıra en yeni iPhone’lar, iPad’ler ve Mac’lerdeki hoparlörlerin Dolby’nin uzamsal sesiyle çalışacağını söylemişti. Uzamsal ses akışına da erişebildiğinden emin olmak için cihazınızın özelliklerine bakmanız gerekir. Bu arada kayıpsız ses, kablolu bir bağlantı gerektirir ve kablosuz ses cihazlarıyla çalışmaz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple Music’in Mekansal Ses Akışı Android Cihazlara Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör