Battlefield 2042’nin Gizli Üçüncü Modu Portal Duyuruldu

blank
Battlefield 2042'nin Gizli Üçüncü Modu Portal Duyuruldu

İçerik: Battlefield 2042’nin Gizli Üçüncü Modu Portal Duyuruldu

Battlefield 2042’nin Gizli Üçüncü Modu Portal Duyuruldu:

EA ve DICE, Haziran ayında Battlefield 2042’yi ortaya çıkardığında, bir dizi sızıntı ve şımarık sürprizle uğraşmak zorunda kaldılar, ancak oyunun üçüncü ve son moduyla ilgili ayrıntıları gizli tutmayı başardılar. Bugün, sır ortaya çıktı. Battlefield Portal, Battlefield 2042’deki üçüncü moddur ve tamamen topluluk etkileşimi ve kullanıcı tarafından oluşturulan seviyelerle ilgilidir.

Battlefield Portal, 2042’nin All-Out Warfare modundaki yedi haritanın tümünü ve ayrıca önceki Battlefield oyunlarından altı klasik ortamı içerir. Klasik haritalar Battlefield 1942’den Battle of the Bulge ve El Alamein, Battlefield: Bad Company 2’den Arica Harbour ve Valparaiso ve Battlefield 3’ten Caspian Border ve Noshahr Canals’tır.

blank

Mod, fetih, acele ve takım ölüm maçı dahil olmak üzere bu geçmiş oyunlardan önceden programlanmış, yeniden tasarlanmış deneyimler içeriyor. Klasik olanlar da dahil olmak üzere tüm haritalar PC, Xbox Series konsolları ve PlayStation 5’te 128 oyuncuya kadar eşleşmeleri destekleyecek. Battlefield 2042’nin ana All-Out Warfare modunda olduğu gibi, eski nesil donanımdaki maçlar 64’te sınırlandırılacak. oyuncular.

İşte özel hale geldiği yer. Güncellenen eski tarz oyun alanlarının yanı sıra Battlefield Portal, üç savaş alanından 40’tan fazla silah, 40’tan fazla araç ve 30’dan fazla gadget’ın yanı sıra Battlefield 2042’den ilgili tüm içeriği içerir. Bu, M1 Garand anlamına gelir, Panzerschreck, B17 Bomber, Spitfire, defibrilatör ve hayranların sevdiği diğer araçlar geri döndü.

blank

Fraksiyonlar ayrıca Battlefield Portal’a geri dönüyor. Battlefield 2042’deki uzmanların yanı sıra, modda 1942’den Birleşik Krallık, ABD ve Almanya ve Bad Company 2’den ABD ve Rusya dahil olmak üzere klasik oyunlardan yedi ordu yer alıyor. saldırı, keşif, destek ve mühendis rolleri.

Tüm bunlar, Battlefield Portal’daki Oluşturucu aracında doruğa ulaşır. Builder’da oyuncular kendi maçlarını tasarlayabilir ve oyun mantığı da dahil olmak üzere bir dizi ayarı düzenleyerek toplulukla paylaşabilir. Oyuncular, mevcut gruplar, silahlar ve teçhizat gibi özellikler de dahil olmak üzere özel oyunlarındaki haritalar ve modlar üzerinde kontrole sahip olacaklar; manzaraları kapatma veya eğilimli olma yeteneği; savaşın boyutu ve zaferin koşulları.

blank

Oyuncular gerçek haritaların hiçbirini düzenleyemeyecek, ancak genel olarak Portal’ın son derece zengin bir özelleştirme modu var. Battlefield Portal’daki tüm ilerlemeler, tıpkı ana oyundaki istatistikler gibi konsollar arasında paylaşılır.

Battlefield 2042 – Battlefield Portal dahil – 22 Ekim’de PC, Xbox One ve PS4’te 60 $ ve Xbox Series X/S ve PS5’te 70 $’a çıkacak. Henüz açıklanmayan bir oyun modu daha var, Hazard Zone. Bunun “Battlefield serisinde daha önce hiç görülmemiş, yüksek bahisli, ekip tabanlı bir oyun türü” olduğunu biliyoruz ve bu bir battle royale modu değil, ancak bu kadar.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Battlefield 2042’nin Gizli Üçüncü Modu Portal Duyuruldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör