Google, Android Auto’nun Beta Test Programını Genişletiyor

blank
Google, Android Auto'nun Beta Test Programını Genişletiyor

İçerik: Google, Android Auto’nun Beta Test Programını Genişletiyor

Google, Android Auto’nun Beta Test Programını Genişletiyor:

Google uzun süredir bir Android Auto beta programı yürütüyor, ancak buna katılmak bugünden önce neredeyse imkansızdı. Katılmaya çalışanlar, genellikle programın maksimuma ulaştığını söyleyen bir hata mesajı alıyorlardı. Neyse ki, artık durum böyle değil. Google, programı genişletiyor ve Android cihazı olan ve hatalara katlanmak isteyen herkese, platformun en son özelliklerini halka açılmadan önce test etme fırsatı veriyor.

Google, bir destek sayfasındaki girişimle ilgili olarak “Beta test kullanıcısı olarak, Android Auto’nun daha iyi bir sürümünü oluşturmamıza yardımcı olabilirsiniz. Yeni özelliklerin kendi telefonunuz ve aracınızla dünyanın kendi bölgenizde ne kadar iyi çalıştığını test edebilirsiniz” diyor. “Geri bildiriminizi paylaştığınız zaman, bunu gelecekteki sürümler için iyileştirmeler planlamaya yardımcı olmak için kullanacağız.”

Google’ın oluşturduğu beta katılım sayfasını ziyaret ederek programa katılabilirsiniz. “Test kullanıcısı ol” düğmesini tıklayın ve ardından Play Store’dan Android Auto’nun beta sürümünü indirin. Sonunda, kararsız yazılım kullanmanın her şeyin olması gerektiği gibi olmadığına karar verirseniz, programdan ayrılabilirsiniz.

Google, Android 12’nin resmi sürümüne yaklaşırken, şirket muhtemelen geçen yılki Android 11 sürümünün tekrarını önlemek istiyor. İşletim sistemi piyasaya sürüldüğünde bir bütün olarak sorunluyken, Android Auto özellikle bazı kaba hatalardan muzdaripti. Çok sayıda ses sorunu ve eksik uygulamalar vardı. Bazı durumlarda, yazılımın Pixel 3 XL gibi “yumuşak tuğla” cihazlarla da biliniyordu. Bu nedenle, Google’ın yazılımı test etmek için daha fazla yardım istemesi şaşırtıcı değil.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google, Android Auto’nun Beta Test Programını Genişletiyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör