Grid, The Mandalorian İle Aynı Sanal Set Teknolojisini Kullanıyor

blank
Grid, The Mandalorian İle Aynı Sanal Set Teknolojisini Kullanıyor

İçerik: Grid, The Mandalorian İle Aynı Sanal Set Teknolojisini Kullanıyor

Grid, The Mandalorian İle Aynı Sanal Set Teknolojisini Kullanıyor:

Codemasters, EA Play Live sırasında bir sonraki Grid oyununa ilk bakışı sundu. Grid Legends, canlı aksiyon performanslarını ve oyun içi aksiyonu bir araya getiren bir hikaye moduna sahiptir. Kıdemli oyun tasarımcısı Becky Crossdale, Codemasters’ın The Mandalorian dünyasını yaratmak için kullanılan aynı genişletilmiş gerçeklik teknolojisini kullandığını söyledi.

EA’ya göre, hikaye modunda Grid World Series sırasında “pistte ve pist dışında her anı yakalayan bir duvarda uçan belgeselde önde ve merkezde” olacaksınız. Oyuncu kadrosunda Ncuti Gatwa yer alıyor.

Tur arabaları, büyük kuleler, tek kişilik koltuklar ve stadyum kamyonları dahil olmak üzere 100’den fazla araçta yarışabilecek ve onları yükseltebileceksiniz. Yarış yaratıcısı ile çeşitli karma sınıf sürüşler arasında bir hesaplaşma ayarlayabilirsiniz. Ayrıca Brands Hatch ve Indianapolis gibi gerçek yaşam yerleri ve San Francisco, Paris, Londra ve Moskova gibi sokak rotaları dahil olmak üzere yarışacak 130’dan fazla pist olacak.

Grid Legends, 2022’de PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC’ye geliyor. Codemasters önümüzdeki aylarda daha fazla ayrıntı açıklamayı planlıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Grid, The Mandalorian İle Aynı Sanal Set Teknolojisini Kullanıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör