PlayStation 5 Sahipleri Altı Ay Ücretsiz Apple TV+’a Sahip Olacak

blank
PlayStation 5 Sahipleri Altı Ay Ücretsiz Apple TV+'a Sahip Olacak

İçerik: PlayStation 5 Sahipleri Altı Ay Ücretsiz Apple TV+’a Sahip Olacak

PlayStation 5 Sahipleri Altı Ay Ücretsiz Apple TV+ Alacak:

Apple, diğer platformlar da dahil olmak üzere daha fazla Ted Lasso yolda olduğu için TV+ izleyicilerini artırmaya açıkça kararlı. PlayStation 5 sahipleri, ister yeni ister mevcut aboneler olsunlar (Apple One üyeleri hariç) artık altı aylık ücretsiz Apple TV+ hizmeti alıyorlar. Bu oldukça uzun bir deneme süresidir – Apple cihaz alıcıları bile ödemeye başlamadan önce yalnızca üç ay alır.

Birkaç yakalama var. Teklifi PS5 üzerinden kullanmanız gerekecek ve yarım yıl sona erdiğinde ayda 5 dolar ödemek istemiyorsanız iptal etmeyi hatırlamanız gerekecek. Promosyon yalnızca 22 Temmuz 2022’ye kadar hak kazanan ülkelerde (Amerika, Avrupa ve Asya’nın çoğu dahil) geçerlidir. Ve elbette, yükseltme yapmayacak (veya yapamayacak) bir PS4 sahibiyseniz bu pek yardımcı olmaz.

Teklif aynı şekilde iyi zamanlanmış olabilir. Bu, Ted Lasso’nun ikinci sezonunu izlemeye hevesliyseniz açıkça yardımcı olacaktır, ancak The Morning Show’un ikinci sezonunu, Foundation’ı ve diğer büyük Apple TV+ prömiyerlerini ücretsiz olarak izleyebilmenizi de sağlayacaktır. Apple’ın umudu, elbette, bu içeriğe o kadar hayran kalacaksınız ki, bu deneme sonunda bittiğinde ödemeye hazır olacaksınız.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: PlayStation 5 Sahipleri Altı Ay Ücretsiz Apple TV+’a Sahip Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör