Samsung Galaxy F42 5G MediaTek Dimensity 700 İle Gelebilir

blank
Samsung Galaxy F42 5G MediaTek Dimensity 700 İle Gelebilir

İçerik: Samsung Galaxy F42 5G MediaTek Dimensity 700 İle Gelebilir

Samsung Galaxy F42 5G MediaTek Dimensity 700 İle Gelebilir:

Samsung Galaxy F42 5G lansmanının yakında gerçekleşmesi bekleniyor ve şimdi akıllı telefon Geekbench’te görüldü. Kıyaslama web sitesindeki liste, akıllı telefonun bazı olası özelliklerini gösterir. Akıllı telefonun, 23 Temmuz’da Hindistan’da piyasaya sürülen, yeniden yapılandırılmış bir Samsung Galaxy A22 5G olduğu söyleniyor. Samsung Galaxy F42 5G, Bluetooth SIG web sitesinde de görüldü. akıllı telefon. Samsung henüz Galaxy F42 5G hakkında resmi bir açıklama yapmadı.

Yaklaşan Samsung Galaxy F42 5G için Geekbench’teki liste, Samsung’un sunabileceği bazı önemli özellikleri gösteriyor. SM-E426B model numarasıyla listelenmiştir ve 2GHz sekiz çekirdekli işlemciye sahiptir. İşlemci, MediaTek Dimensity 700 SoC olduğu tahmin edilen ARM MT6833V/NZA kod adına sahip. İşlemci, 6 GB RAM ile eşleştirilecek şekilde listelenmiştir. Ancak, sunulacak tek RAM yapılandırması olup olmadığı doğrulanmadı. Liste ayrıca akıllı telefonun Android 11 çalıştırabileceğini gösteriyor.

Galaxy F42 5G, tek çekirdekli testlerde 559 puan ve çok çekirdekli testlerde 1.719 puan aldı. Geekbench listesi ilk olarak MySmartPrice tarafından tespit edildi ve bağımsız olarak Gadgets 360 tarafından doğrulandı. Karşılaştırma web sitesinde başka hiçbir özellik listelenmedi.

MySmartPrice tarafından geçen ayki bir rapor, Galaxy F42 5G’nin Bluetooth SIG ve BIS web sitesinde tespit edildiğini gösteriyor. Akıllı telefonun yakında Hindistan’da piyasaya sürülmesi beklenebilir. Bluetooth SIG listesi, aynı model numarası SM-E426B olan akıllı telefonun Bluetooth v5 ile gelebileceğini gösteriyor.

Akıllı telefonun Samsung Galaxy A22 5G’nin yeniden markalanmış bir versiyonu olması bekleniyor. Bu doğruysa, Galaxy F42 5G, 60 Hz yenileme hızına sahip 6,6 inç Full-HD+ IPS LCD ekrana sahip olabilir. Akıllı telefon ayrıca 15W hızlı şarj desteğine sahip 5.000 mAh pil içerebilir. Ayrıca 48 megapiksel birincil sensör, 5 megapiksel ultra geniş sensör ve 2 megapiksel derinlik sensörü ile üçlü arka kamera kurulumuna sahip olabilir. Selfie’ler için 8 megapiksel selfie kamerası ile gelebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy F42 5G MediaTek Dimensity 700 İle Gelebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör