10 Saat Pil Ömrü ile Bose Sleepbuds II TWS Kulaklık Tanıtıldı

blank
10 Saat Pil Ömrü ile Bose Sleepbuds II TWS Kulaklık Tanıtıldı

İçerik: 10 Saat Pil Ömrü ile Bose Sleepbuds II TWS Kulaklık Tanıtıldı

10 Saat Pil Ömrü ile Bose Sleepbuds II TWS Kulaklık Tanıtıldı:

Bose Sleepbuds II gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıklar piyasaya sürüldü. Başlangıçta ABD’de ve diğer bölgelerde geçen yıl Eylül ayında piyasaya sürüldüler ve şimdi Hindistan pazarına doğru yol aldılar. Bose Sleepbuds II tek renk seçeneğiyle sunuluyor ve kanat ucu tarzı bir tasarıma sahip. Bose, tüm katılımcıların horlamanın ve şehir gürültüsünün kulaklıklar tarafından engellendiğine inandığını ve yüzde 76’sının kulakiçi kulaklıklarla uykuda kalmanın daha kolay olduğunu hissettiğini gösteren Sleepbuds II’nin faydalarını test etmek için uyku çalışmaları yaptı.

Bose Sleepbuds II teknik özellikleri
Bose Sleepbuds II plastikten yapılmıştır ve silikon uçlara sahiptir. Şarj kutusu alüminyumdan yapılmıştır. TWS kulakiçi kulaklıklar, tek bir şarjla 10 saate kadar dayanabilir ve tamamen şarj olmaları yaklaşık altı saat sürer. Şarj kutusunun tamamen şarj olması üç saat sürer ve 30 saatlik ek pil ömrü sağlayabilir. Bose Sleepbuds II, suya dayanıklılık için IPX4 derecesine sahiptir. Bose Sleep uygulamasını kullanmak üzere Android ve iOS cihazlarına bağlanmak için Bluetooth v5 özelliğine sahiptirler.

Bose Sleep uygulaması, 14 gürültü maskeleme parçası arasından seçim yapmanızı sağlar. Siz uyurken rahatlatıcı sesler için 15 Naturescapes ve 10 Tranquility parçası ile birlikte gelir. Ayrıca, doğrudan kulaklıkların üzerinde Sleep App’in kitaplığından 10 adede kadar dosya saklayabilirsiniz. Bose Sleepbuds II, yalnızca daha iyi bir uyku sağlamak için tasarlandıkları için normal müziğinizi çalamaz veya telefon görüşmelerini yanıtlayamaz. Ancak alarm ayarlamak, ses seviyesini değiştirmek vb. için kullanılabilirler. Pasif gürültü engelleme de sunarlar.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 10 Saat Pil Ömrü ile Bose Sleepbuds II TWS Kulaklık Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör