Blade Runner: Black Lotus Anime Fragmanı Yayınlandı

blank
Blade Runner: Black Lotus Anime Fragmanı Yayınlandı

İçerik: Blade Runner: Black Lotus Anime Fragmanı Yayınlandı

Blade Runner: Black Lotus Anime Fragmanı Yayınlandı:

Adult Swim ve Crunchyroll, ortak yapımcı oldukları anime serisi Blade Runner: Black Lotus’un ilk fragmanını bu yıl San Diego Comic-Con’da yayınladı. Gösteri, 2032 yılında Los Angeles’ta geçiyor ve olayları 2019’daki orijinal Harrison Ford film seti ile Ryan Gosling’in oynadığı 2049’daki devam filmi arasına koyuyor. “Black Lotus, “özel güçlerle yaratılmış olan. Yaratıcılarından kaçmış gibi görünüyor ve şu anda yetkililer tarafından avlanıyor.

Aksiyon dolu fragmanda, Elle’nin düşman üstüne düşmanı yere serdiğini göreceksiniz – duman, sis ve neon ışıklarıyla dolu bir fonda Elle, bir avuç adamı nasıl tamamen soğuktan vurabildiğini bilmeden bir katana kullanmaya kadar gidiyor. . Elle, İngilizce versiyonunda Jessica Henwick (Iron Fist) ve Japonca versiyonunda Arisa Shida tarafından seslendirilmektedir. Gösteri 13 bölüm sürecek ve Shinji Aramaki (Ultraman, Ghost in the Shell: SAC 2045) ve Kenji Kamiyama (Ghost in the Shell: Stand Alone Complex, SAC_2045) tarafından yönetilecek. Alcon Entertainment ve animasyon stüdyosu Sola Digital Arts tarafından, yaratıcı bir yapımcı olarak Shinichiro Watanabe (Cowboy Bebop) hizmet veriyor.

Blade Runner: Black Lotus bu sonbaharda çıktığında, Adult Swim’de İngilizce ve Crunchyroll’da Japonca olarak izleyebilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Blade Runner: Black Lotus Anime Fragmanı Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Neo, ‘Matrix Resurrections’ Fragmanıyla Geri Döndü

Neo, ‘Matrix Resurrections’ Fragmanıyla Geri Döndü: Artık bir sonraki Matrix filminin küçük, rastgele kliplerini izlemekle …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör