Huawei P50’nin Küresel Olarak Piyasaya Sürüleceği Bildirildi

blank
Huawei P50'nin Küresel Olarak Piyasaya Sürüleceği Bildirildi

İçerik: Huawei P50’nin Küresel Olarak Piyasaya Sürüleceği Bildirildi

Huawei P50’nin Küresel Olarak Piyasaya Sürüleceği Bildirildi:

Huawei P50 serisinin küresel lansmanının onaylandığı bildirildi. Çinli üreticinin yeni akıllı telefon serisi ilk olarak 29 Temmuz’da Çin’e geliyor. Leica optiğine sahip olduğu söyleniyor ve HiSilicon Kirin 9000 ve Qualcomm Snapdragon 888 SoC’lere sahip olması bekleniyor. Huawei P50 serisinin ayrıca normal Huawei P50’nin yanı sıra Huawei P50 Pro ve birinci sınıf Huawei P50 Pro+’ya sahip olacağı tahmin ediliyor. Üst düzey modelin dörtlü arka kamera kurulumuna ve periskop lense sahip olması muhtemel.

Finlandiya’daki bir şirket temsilcisine atıfta bulunan GSMArena, Huawei P50 serisinin dünya çapında piyasaya sürüleceğini bildirdi. Ancak lansmanla ilgili kesin ayrıntılar henüz açıklanmadı.

Bu haftanın başlarında Huawei, P50 serisinin 29 Temmuz’da Çin’de çıkış yapacağını doğrulamak için Weibo’ya gitti. Şirket ayrıca Leica destekli optikleri ve birinde f/3.4 diyafram açıklığına sahip 125 mm periskop lensi gösteren bir teaser videosu yayınladı. Huawei P50 modelleri. Huawei P40 Pro+ da geçen yıl, 10x optik yakınlaştırmayı etkinleştiren benzer bir 125 mm lensle piyasaya sürüldü.

Teaser videosu ayrıca yeni Huawei telefon modellerinde kavisli kenarlar ve metal bir yapı önerdi. Ayrıca, daha önce bahşiş verilmiş bir çift halkalı kamera tasarımı önerir.

Huawei’nin ayrıca, milisaniye düzeyinde odaklama sağlamak için P50 serisinde patentli bir sıvı lens teknolojisi sunduğu söyleniyor. Şirketin yeni akıllı telefon modellerinin de delikli ekranlara ve 5G desteğine sahip olması bekleniyor. Ayrıca Huawei’nin tescilli HarmonyOS aracılığıyla bazı özel deneyimler sunmasını bekleyebilirsiniz.

Huawei P50 serisinin Çin varyantlarının Kirin 9000’e sahip olması bekleniyor, ancak küresel modeller Snapdragon 888 SoC ile gelebilir. Ayrıca, özellikle küresel pazarlar için bazı 4G’ye özel modeller de olabilir.

Geçen yıl Huawei, Çin’de P40, P40 Pro ve P40 Pro+’yı içeren P40 serisini piyasaya sürdü. Bu üç telefonun tümü 5G bağlantısıyla geldi ve Kirin 990 SoC’ye sahipti. Huawei ayrıca bu yıl Mart ayında P40 serisini P40 4G varyantı ile genişletti.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Huawei P50’nin Küresel Olarak Piyasaya Sürüleceği Bildirildi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör