iPhone 13 Lansmanı Eylül Ayının Üçüncü Haftasında Gerçekleşebilir

blank
iPhone 13 Lansmanı Eylül Ayının Üçüncü Haftasında Gerçekleşebilir

İçerik: iPhone 13 Lansmanı Eylül Ayının Üçüncü Haftasında Gerçekleşebilir

iPhone 13 Lansmanı Eylül Ayının Üçüncü Haftasında Gerçekleşebilir:

Bir yatırım firmasının bildirdiğine göre, iPhone 13 lansmanı Eylül ayının üçüncü haftasında gerçekleşecek. Serideki iPhone 13 Pro modellerinin de 1 TB’a kadar depolama seçeneğine sahip olduğu bildiriliyor – mevcut 512 GB depolama alanına göre bir yükseltme. Apple, iPhone 13 serisi hakkında herhangi bir ayrıntı vermemiş olsa da, söylentiler yeni serinin dört farklı modelden oluşabileceğini öne sürüyor: iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max ve iPhone 13 mini.

9to5Mac tarafından bildirildiği üzere Wedbush Securities, tedarik zinciri kaynaklarından iPhone 13 lansman zamanlamasının “normal” olacağını ve Eylül ayının üçüncü haftasında gerçekleşeceğine inanıldığını belirtti.

Los Angeles, California merkezli yatırım şirketi, önceki raporları doğrulayarak, tüm iPhone 13 serisinin Işık Algılama ve Menzil (LiDAR) tarama teknolojisine sahip olacağını belirtti. Bu, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max’in LiDAR sensörlerine sahip tek model olduğu iPhone 12 serisinden farklıdır. Ancak, pazar araştırma şirketi TrendForce tarafından yakın zamanda yayınlanan bir raporda, LiDAR sensörlerinin serideki Pro modelleriyle sınırlı olacağı varsayıldı.

Apple, 2021 iPhone serisinde LiDAR tarayıcılar sunarak artırılmış gerçeklik (AR) deneyimlerini yükseltebilir. Şirketin 1TB depolama alanına sahip iPhone 13 Pro modellerine de sahip olması bekleniyor.

iPhone 13 ailesinin, 80 milyon adede ulaşan iPhone 12 serisi üretiminden 90 ila 100 milyon adet civarında tedarik edilmesi bekleniyor. Wedbush ayrıca iPhone 13 talebinin iPhone 12’ye benzer veya biraz daha güçlü olacağını tahmin etti. Bloomberg tarafından yakın zamanda yayınlanan bir rapor, Apple’ın bu yıl iPhone 13 üretimini yüzde 20’ye kadar artırmaya çalıştığını öne sürdü.

Bazı yeni raporlar, iPhone 13 serisinin Apple Watch benzeri Her Zaman Açık ekranla geleceğini ve Wi-Fi 6E bağlantısını içereceğini öne sürdü. Ayrıca daha hızlı kablosuz şarj ve iki yeni renk seçeneği olabilir: Pearl ve Sunset Gold.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 13 Lansmanı Eylül Ayının Üçüncü Haftasında Gerçekleşebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör