Microsoft, Yüzlerce Xbox Ve PC Oyununda İndirim Sunuyor

blank
Xbox'ın Ultimate Game Sale geri döndü. Microsoft, önümüzdeki iki hafta boyunca yüzlerce Xbox ve PC oyunu ve aksesuarı için fırsatlar sunuyor.

İçerik: Microsoft, Yüzlerce Xbox Ve PC Oyununda İndirim Sunuyor

Microsoft, Yüzlerce Xbox Ve PC Oyununda İndirim Sunuyor. Xbox’ın Ultimate Game Sale geri döndü. Microsoft, önümüzdeki iki hafta boyunca yüzlerce Xbox ve PC oyunu ve aksesuarı için fırsatlar sunuyor. Tasarruf edebileceğiniz konsol oyunları arasında FIFA 21 Ultimate Edition ve NBA 2K21 (sırasıyla 25 $ ve 15 $’dan yüzde 75 indirimli), Battlefield 1 Revolution (8 $, yüzde 80 düşüş) ve Forza Horizon 4 Ultimate Edition (45 $, yüzde 55 indirimli) yer alıyor. ).

MLB The Show 21’in standart Xbox One sürümü ve Series X/S paketi sırasıyla yüzde 35 indirimle 39$ ve 55.24$’a düşürüldü. Call of Duty: Black Ops Cold War, Assassin’s Creed Valhalla’da olduğu gibi 30 dolardan yarı yarıya indirimde. Diğer Xbox oyun fırsatları arasında Mass Effect Legendary Edition (yüzde 25 indirimli, 45 $), Far Cry 5 (yüzde 85 düşüşle 9 $’a), The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition (50 $’dan 10 $’a indirimli) ve Watch Dogs yer alıyor. : Lejyon (20$, genellikle 60$).

Onlarca PC oyununda da indirim var. Örneğin Gears 5, 40 dolardan 16 dolara düştü. Ayrıca Yakuza: Like a Dragon (36$, yüzde 40 indirim), Control (yarısı 15$’dan) ve Halo: The Master Chief Collection’dan (40$’dan 20$’a kadar) tasarruf edebilirsiniz.

Xbox ve PC için Ultimate Game Sale sayfalarında kontrol edilecek daha birçok fırsat var. Satış 5 Ağustos’a kadar devam ediyor. Yine de, sunulan oyunlardan herhangi birini yakalamadan önce, Xbox Game Pass veya EA Play aracılığıyla bunlara zaten erişiminiz olup olmadığını kontrol etmeye değer. Her oyunun ürün sayfasında bununla ilgili ayrıntılar var.

Ayrıca satışın bir parçası olarak bilgisayarlardan ve aksesuarlardan da tasarruf edebileceksiniz. Microsoft, birkaç oyun bilgisayarı ve dizüstü bilgisayarının fiyatlarını 500 dolara kadar düşürdü. 2.700$’lık satış fiyatından başlayan Razer Blade 15’te 300$’a kadar tasarruf edebilirsiniz. HTC Vive Cosmos ve Vive Cosmos Elite de dahil olmak üzere, sırasıyla 250 ila 449 $ ve 649 $ arasında indirimli VR kulaklıklarda da sağlam fırsatlar var.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft, Yüzlerce Xbox Ve PC Oyununda İndirim Sunuyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör