Star Trek Prodigy Fragmanı, Voyager Hayranlarını Heyecanlandırdı

blank
Star Trek Prodigy Fragmanı, Voyager Hayranlarını Heyecanlandırdı

İçerik: Star Trek Prodigy Fragmanı, Voyager Hayranlarını Heyecanlandırdı

Star Trek Prodigy Fragmanı, Voyager Hayranlarını Heyecanlandırdı:CBS, tamamen bilgisayar animasyonlu ilk Star Trek serisi olan Prodigy’nin ilk fragmanını paylaştı. Klip, bizi şovun farklı karakter kadrosuyla tanıştırıyor. Maden kolonisi gibi görünen bir yerde sıkışıp kalmışlar ve kaçmanın bir yolunu bulmaya çalışıyorlar. Öyle olduğu gibi, USS Protostar olarak bilinen karaya oturmuş bir Yıldız Filosu gemisi keşfederler ve bu onların macera biletidir.

Fragman bitmeden tanıdık bir ses, “Daha yeni başladık” diyor. Star Trek: Prodigy, Kate Mulgrew’un holografik biçimde de olsa Kaptan Kathryn Janeway rolünü yeniden canlandırdığını görecek. ABD dışında yaşıyorsanız, klibi resmi Star Trek Twitter hesabında görebilirsiniz. CBS Viacom’un Lower Deck’in ikinci sezonu için bir fragman da paylaştığını burada belirtelim. Star Trek: Prodigy, bu sonbaharda Nickelodeon’da yayınlanmadan önce Paramount+’da çıkış yapacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Star Trek Prodigy Fragmanı, Voyager Hayranlarını Heyecanlandırdı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Neo, ‘Matrix Resurrections’ Fragmanıyla Geri Döndü

Neo, ‘Matrix Resurrections’ Fragmanıyla Geri Döndü: Artık bir sonraki Matrix filminin küçük, rastgele kliplerini izlemekle …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör