iPhone 13 Her Zaman Açık Ekran Özelliğine Sahip Olacak

blank
iPhone 13 Serisi Lansmanı 14 Eylül'de Yapılacak

İçerik: iPhone 13 Her Zaman Açık Ekran Özelliğine Sahip Olacak

iPhone 13 Serisi Her Zaman Açık Ekran Özelliğine Sahip Olacak:

iPhone 13’ün lansmanına bir aydan fazla bir süre kaldı ancak sızıntılar çok fazla. Serinin dört modeli olması bekleniyor – iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max. Şimdi yeni bir sızıntı, iPhone 13 serisinin 120Hz yenileme hızına ve Apple Watch’takine benzer her zaman açık ekran moduna sahip olabileceğini gösteriyor. Her Zaman Açık Ekran özelliği muhtemelen daha fazla pil tüketir, ancak ekranın iPhone 12 serisindekinden daha az güç tükettiği söyleniyor.

Bloomberg’den Mark Gurman, en son Power On bülteninde yeni nesil iPhone’ların daha küçük bir çentik ve daha hızlı bir A15 yongası ile geleceğini bildirdi. Ekranın pil ömrü açısından daha iyi olması muhtemeldir; bu, Apple Watch’ta görülen Her Zaman Açık ekran modu gibi özellikleri entegre etmek için Apple’a yer verdiği anlamına gelir. Ekran ayrıca 120Hz yenileme hızına sahip olabilir ve video kaydına yükseltmeler getirdiği bildiriliyor.

Gurman, Apple’ın tedarikçileri bu sonbaharda 90 milyona kadar yeni iPhone inşa etmekle görevlendirdiğini bildirdi. Bu, Apple’ın 2020’de iPhone 12 serisi için planladığı 75 milyon adede göre yüzde 20’lik bir artış. 120Hz yenileme hızı desteği olduğu bildirilse de, muhtemelen doğası gereği değişken olacak ve geçiş yaptığınız işe göre değişecek. Telefonunuz. iPhone 13 serisinin ayrıca, Apple’a bildirilen Always-On ekran gibi yeni özellikleri entegre etmesi için yer açacak güç verimli LTPO ekranlarla geldiği bildiriliyor.

Ekran yükseltmelerinin yanı sıra iPhone 13, Pearl ve Sunset Gold olmak üzere iki yeni renk seçeneğiyle gelebilir. Tüm serinin Wi-Fi 6E’yi desteklemesi muhtemel ve Pro modellerindeki kamera modülünün öncekinden önemli ölçüde daha büyük olduğu bildiriliyor. Ek olarak, iPhone 13 serisinin, son nesil iPhone’lara göre daha hızlı kablosuz şarj ve geliştirilmiş geniş açılı lense sahip olduğu bildiriliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: iPhone 13 Her Zaman Açık Ekran Özelliğine Sahip Olacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör