Mini LED Ekranlı MacBook Pro Eylül-Kasım Aylarında Çıkabilir

blank
Mini LED Ekranlı MacBook Pro Eylül-Kasım Aylarında Çıkabilir

İçerik: Mini LED Ekranlı MacBook Pro Eylül-Kasım Aylarında Çıkabilir

Mini LED Ekranlı MacBook Pro Eylül-Kasım Aylarında Çıkabilir:

Apple’ın bu yıl içinde yeni MacBook Pro’yu piyasaya sürmesi planlanıyor ve yeni bir rapor bu iddiayı doğruluyor gibi görünüyor. Yeni nesil MacBook Pro’nun bu yılın üçüncü çeyreğinde, muhtemelen Eylül ve Kasım ayları arasında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu MacBook Pro, daha yüksek kontrast oranları ve daha derin siyahlar sunmak için binlerce arkadan aydınlatmalı küçük LED’e dayanan yeni bir teknoloji olan Mini LED ekrana sahip olacak. TF Securities analisti Ming-Chi Kuo ayrıca Mini LED ekranlı bir MacBook Air’in de çalışmalarda olduğunu bildirdi.

Kuo’nun yatırımcı notuna 9to5Mac tarafından erişildi ve Mini-LED ekranlı MacBook Air’in 2022’nin ortalarında piyasaya çıkacağını söylüyor. Bu, Apple’ın WWDC 2022 sırasında veya hatta bahar etkinliği sırasında başlatabileceği anlamına gelebilir. Analist, yeni nesil MacBook Air’in Mini-LED ekran teknolojisiyle geleceğini ve 13,3 inç ekran boyutuyla gelebileceğini söylüyor. Kuo daha önce 2022 için bir MacBook Air lansmanından bahsetmişti, ancak belirli bir program hakkında ayrıntı vermedi. Gelecek yılki MacBook Air’in de bir tasarım yenilemesi görmesi ve Apple’ın M2 yongasını da entegre etmesi bekleniyor.

Bloomberg’den Mark Gurman, 9to5Mac tarafından erişilen Power On bülteninde, Apple’ın en premium MacBook serisinin bu yıl Eylül ve Kasım ayları arasında piyasaya çıkacağını bildirdi. Rapor, MacBook Pro modelinin de Mini LED ekranla geleceğini söylüyor. Bu, Kuo’nun daha önce MacBook Pro’nun bu yılın üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülmesiyle ilgili olarak bildirdiği ile aynı doğrultuda. Bültende Gurman, “Bu yeni MacBook’ların daha önce piyasaya sürülmesi gerekiyordu, ancak yeni Mini-LED ekranın etrafındaki komplikasyonlar üretimi durdurdu” diyor.Önceki raporlar, Eylül ayında piyasaya sürülen yeni MacBook Pro modellerinin 14 inç ve 16 inç ekran boyutlarında gelmesinin beklendiğini ve Apple M1X işlemci tarafından desteklenebileceğini gösteriyor. M1X yongasının, mevcut M1 yongalarının performans ve yeteneklerini büyük ölçüde geride bırakması bekleniyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Mini LED Ekranlı MacBook Pro Eylül-Kasım Aylarında Çıkabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör