Motorola’nın Bir Sonraki Amiral Gemisi Kavisli Ekranla Gelebilir

blank
Motorola'nın Bir Sonraki Amiral Gemisi Kavisli Ekranla Gelebilir

İçerik: Motorola’nın Bir Sonraki Amiral Gemisi Kavisli Ekranla Gelebilir

Motorola’nın Bir Sonraki Amiral Gemisi Kavisli Ekranla Gelebilir:

Motorola yakında amiral gemisi Edge telefonlarının imza özelliği olmasa da bir devamı yayınlayabilir. OnLeaks ve Pricebaba, standart Edge 20’nin CAD tabanlı renderleri olduğunu söylediklerini paylaştı ve Motorola, 6.7 inç düz ekran lehine oldukça kavisli “sonsuz” ekranı düşürmüş gibi görünüyor. 120Hz,1080p paneli ekstra duyarlı hissettirebilse bile, dışarıdan başka bir telefon olurdu.

Ayrıca 108MP birincil sensör, 16MB ikincil kamera ve 8MP üçüncül sensör (muhtemelen telefoto ve geniş açılı çekimler için) içeren üçlü bir arka kamera sistemine sahip olacaksınız. Bu normal Edge 20 modeli, Snapdragon 778G yongası, 8 GB’a kadar RAM, en yüksek 256 GB depolama alanı ve 4.000 mAh pil arasında bir üst orta seviye cihaz olacaktır.

Söylentilere göre Edge 20 Pro’nun kavisli ekranı tutması ihtimali var ve Snapdragon 870’den daha iyi performans sunabilir. Bir Edge 20 Lite’ın da yapım aşamasında olduğu söyleniyor. Motorola bu tasarımı ana akım Edge 20 için kullanırsa, bu bir değişiklik sinyali verir. Tüm Edge serisi için göz alıcı (biraz pratik olmasa da) bir tasarıma güvenmek yerine, paranın karşılığını vermeye odaklanacaktır. Bu sadece fiyatın sizi rakiplerinizden uzaklaştıracak kadar düşük olup olmayacağı meselesi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Motorola’nın Bir Sonraki Amiral Gemisi Kavisli Ekranla Gelebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör