Oppo Watch 2, 27 Temmuz’da Piyasaya Sürülüyor

blank
Oppo Watch 2, 27 Temmuz'da Piyasaya Sürülüyor

İçerik: Oppo Watch 2, 27 Temmuz’da Piyasaya Sürülüyor

Oppo Watch 2, 27 Temmuz’da Piyasaya Sürülüyor. Şirket, Oppo Watch 2’nin 27 Temmuz’da tanıtılacağını doğruladı. Akıllı saat, Mart ayında Çin’de piyasaya sürüldükten sonra geçen yıl Temmuz ayında piyasaya sürülen orijinal Oppo Watch’ın halefi olacak. Oppo Watch 2, tasarımı ve bazı özelliklerini gösteren bir Çinli e-perakendeci web sitesinde zaten listelendi. Oppo Watch 2 serisinden bahseden resmi teaser tarafından önerildiği gibi, muhtemelen birden fazla boyutta sunulacak. Çinli bir yayın tarafından hazırlanan bir rapor, akıllı saat için diğer bazı özellikleri de paylaştı ve Snapdragon Wear 4100 SoC’ye işaret ediyor.

Oppo, Oppo Watch 2’nin 27 Temmuz’da Çin’de yerel saatle 12:30’da (12:30pm IST) piyasaya sürüleceğini duyurmak için Weibo’ya gitti. Gönderi, Oppo Watch 2 serisinin orijinal Oppo Watch ile olduğu gibi birden fazla boyutta sunulacağını öne sürüyor. Şirketin Oppo Watch 2’nin farklı varyantlarını/versiyonlarını getirmesi de mümkün. Orijinal Oppo Watch’ın ülkeye gelmesi yaklaşık dört ay sürdüğü için akıllı saatin Türkiye’ye ne zaman geleceği henüz belli değil. .

Oppo Watch 2, resmi lansmanından önce JD.com’da da listelendi. Liste, sağ tarafta iki düğmeli dikdörtgen bir kadran gösterir. Mavi, siyah ve turuncu renkli kayışlarla birlikte kavisli bir ekran görülebilir. Akıllı saat, kalp atış hızı izleme ve e-SIM desteğine sahip olacak şekilde listeleniyor ve Oppo ve Ambiq tarafından geliştirilen Apollo4s çipiyle gelmesi bekleniyor. Oppo Watch 2, IPX5 sertifikalı olacak, 50’den fazla spor moduna, Wi-Fi, Bluetooth ve bağlantı için dahili GPS’e sahip olacak.

ITHome tarafından hazırlanan bir rapora göre Oppo Watch 2, en yeni Qualcomm Snapdragon Wear 4100 SoC tarafından desteklenecek ve 16 GB’a kadar depolama ile gelecek. Bunun doğru olduğu ortaya çıkarsa, Oppo Watch 2, Qualcomm’un giyilebilir cihazlar için en yeni SoC’sini çalıştıran çok az akıllı saat modeli arasında olacak. Raporda ayrıca Apollo4s yongasının (Apollo4 ailesi) Snapdragon Wear 4100 ile birlikte kullanılacağı ve Apollo4 yongasının ultra düşük güçlü bir SoC olduğu göz önüne alındığında, akıllı saatin pil ömrünün artması muhtemel olacağı belirtiliyor. her zaman daha fazla güç tüketen Snapdragon Wear 4100 SoC’yi kullanmak için.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Oppo Watch 2, 27 Temmuz’da Piyasaya Sürülüyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör