Poco X3 GT 28 Temmuz’da Piyasaya Sürülecek

blank
Poco X3 GT 28 Temmuz'da Piyasaya Sürülecek

İçerik: Poco X3 GT 28 Temmuz’da Piyasaya Sürülecek

Poco X3 GT 28 Temmuz’da Piyasaya Sürülecek:

Şirket, çeşitli sosyal medya paylaşımları aracılığıyla Poco X3 GT’nin 28 Temmuz’da Malezya’da piyasaya sürüleceğini doğruladı. Telefonun, Mayıs ayında Çin’de piyasaya sürülen bir Redmi Note 10 Pro 5G markası olması muhtemel. Poco X3 GT teaser’ları da yayınlanmaya başladı ve ilk olanlar telefonun lansman detay zamanlamasını onaylarken, daha yeni olanlar temel özellikleri doğruluyor. Poco X3 GT’nin render görüntüleri de çevrimiçi olarak sızdırıldı ve Redmi Note 10 Pro 5G ile aynı tasarım dilini yineledi.

Şirket, Poco X3 GT’nin 28 Temmuz’da Malezya’da piyasaya sürüleceğini duyurmak için resmi Poco Malaysia sayfasına gitti. Lansman etkinliği 20:00 GMT+8 (5:30pm IST)’de gerçekleşecek. Ardından Poco Malaysia, Poco X3 GT’nin MediaTek Dimensity 1100 SoC tarafından destekleneceğini ve 67W Turbo Şarjı desteklediğini doğrulayan iki poster daha yayınladı.

Ayrı olarak, Poco X3 GT’nin render görüntüleri de 91Mobiles aracılığıyla sızdırıldı ve bu, telefonun, üst ortada yer alan kesikli bir ekrana sahip olduğunu gösteriyor. Altta hafif bir çene ve arkada dikdörtgen şeklinde bir kamera modülü var. Modül, bir hatta üç sensör barındırıyor ve flaş yan yana oturuyor. Görüntüler, ana kameranın 64 megapiksel lense sahip olacağını gösteriyor.

Renklere gelince, Poco X3 GT’nin Siyah, Mavi ve Beyaz renk seçenekleriyle geleceği bildiriliyor. Mavi ve Beyaz’ın dokulu bir yüzeyle geldiği görülüyor, Siyah seçeneği ise daha parlak bir renk tonuna sahip. Telefonun sağ omurgasında ses seviyesi düğmeleri ve güç düğmeleri olduğu görülüyor. Sızıntı, Poco X3 GT’nin Redmi Note 10 Pro 5G ile aynı olduğunu gösteriyor.

Söylentiler doğruysa Poco X3 GT, Çin modeliyle aynı özelliklere sahip olmalı. Muhtemelen 120Hz yenileme hızına, 5.000mAh pile, 16 megapiksel selfie kamerasına ve yana monte parmak izi sensörüne sahip 6,6 inç full HD+ LCD ekrana sahip olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Poco X3 GT 28 Temmuz’da Piyasaya Sürülecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör