Apex Legends, Yeni Oyun Karakteri Seer’i Tanıttı

blank
Apex Legends, Yeni Oyun Karakteri Seer'i Tanıttı

İçerik: Apex Legends, Yeni Oyun Karakteri Seer’i Tanıttı

Apex Legends, Yeni Oyun Karakteri Seer’i Tanıttı:Söz verildiği gibi, Respawn Entertainment, 3 Ağustos’ta başlaması planlanan yaklaşan Emergence sezonunun bir parçası olarak Apex Legends’a gelen daha önemli değişikliklerden bazılarını gösteren bir oyun fragmanı paylaştı. Yarasadan hemen sonra, World’s Edge’in yeni versiyonuna bir göz atıyoruz. Respawn, haritanın ortasından geçen erimiş bir lav fissürü eklemek için savaş alanını değiştirdi.

Stüdyo, bunu kısmen World’s Edge’in ana ilgi noktalarından biri olan Sıralama Tesisi içinde ve çevresinde yer alan muharebe karşılaşmalarını daha dinamik ve yakın mesafe hareketine daha fazla vurgu yapmak için yaptığını söylüyor. Yeniden tasarımın bir diğer önemli unsuru, yeni ilgi çekici noktalardan ikisine gondolların eklenmesidir. Respawn’a göre buradaki fikir, haritanın orijinal versiyonunda sunulan eğitimlerin bazı “dinamik oynanışı”nı çoğaltmaktı.

Yeniden tasarlanan World’s Edge’in dışında, oyunun yeni Rampage LMG’sini de çalışırken görebiliriz, bu da oyuncuların kapıları uzaktan yıkmasına olanak tanır. Klibin sonlarına doğru Apex’in oynanabilir son karakteri Seer girişini yapıyor. Kiti, silahınızın nişangahını hedeflerken kalp atışlarını takip ederek rakiplerinizi daraltmanıza olanak tanır. Bir düşman bulursanız, onları avlamak için bir mikro drone sürüsü gönderebilirsiniz. Oyuncular, yavaş hareket ederek Seer tarafından algılanmayı önleyebilirler. EA’nın Play Live etkinliğinde geçen hafta, Apex Legends oyun direktörü Chad Grenier, karakterin maçların hızını değiştirmeye yardımcı olacağına inandığını ve oyuncuları Seer diğer takımdayken daha metodik hareket etmeye zorladığını söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apex Legends, Yeni Oyun Karakteri Seer’i Tanıttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör