Death Stranding, Lansmanından Bu Yana Beş Milyon Kopya Sattı

blank
Death Stranding, Lansmanından Bu Yana Beş Milyon Kopya Sattı

İçerik: Death Stranding, Lansmanından Bu Yana Beş Milyon Kopya Sattı

Death Stranding, Lansmanından Bu Yana Beş Milyon Kopya Sattı:

Death Stranding hakkında bir oyun olarak ne düşünürseniz düşünün, görünüşe göre ticari bir başarıydı. Kojima Productions yayın başkanı Jay Boor, GamesIndustry.biz’e verdiği bir röportajda bilim kurgu kurye oyununun PS4 ve PC’de beş milyon kopya sattığını söyledi.

Bu, Eylül 2015’teki ilk çıkışından sonraki ilk birkaç ayda altı milyon kopya satan Metal Gear Solid V kadar güçlü değil. Bununla birlikte, Death Stranding aynı zamanda, oyuncuları kendine çekmek için esas olarak Kojima’nın itibarına (ayrıca bazı büyük aktörlere) dayanan yepyeni bir seriydi. Bu bağlamda beş milyon satış hiç de fena bir başarı değil. en iyi bilinen geliştirme ekiplerinin desteği.

Bu rakamların zamanlaması tesadüf değil. Stüdyo, Eylül ayında PlayStation 5’e gelecek olan Death Stranding Director’s Cut için hype oluşturmak için satış rakamlarını kullanıyor. Aynı zamanda, Kojima Productions’ın yakın zamanda gitmeyeceğini öne sürüyorlar – en azından Kojima’nın hayran kitlesi (ve sinemaya olan keskin gözü) bozulmadan kaldığı sürece.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Death Stranding, Lansmanından Bu Yana Beş Milyon Kopya Sattı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör