Katlanabilir Samsung Telefonlarla Birlikte Bir S Pen Gelecek

blank
Katlanabilir Samsung Telefonlarla Birlikte Bir S Pen Gelecek

İçerik: Katlanabilir Samsung Telefonlarla Birlikte Bir S Pen Gelecek

Katlanabilir Samsung Telefonlarla Birlikte Bir S Pen Gelecek:

Yaklaşan Galaxy Unpacked etkinliğinin öncesinde, Samsung, başkanı TM Roh tarafından gelecek ay neyi duyurmayı planladığını bize temel olarak anlatan bir blog yazısı yayınladı. Wear OS tarafından desteklenen yeni bir Galaxy Watch’a ek olarak şirket, Galaxy Z serisinin üçüncü neslini ve “katlanabilir telefonlar için özel olarak tasarlanmış ilk S Pen”i piyasaya sürecek.

Galaxy Z Fold 2 ve Z Flip gibi katlanabilir ekranlar için yapılmış bir kalem, yaygın olarak istenen bir özellikti ve daha büyük, açık ekranları daha kullanışlı hale getirecekti. Elbette Samsung, bu S Pen hakkında geleceği gerçeğinin yanı sıra çok az şey paylaştı, bu yüzden şu anda pek çok bilinmeyen var. Daha yumuşak, esnek ekrana zarar gelmesini nasıl önleyecek? Kalem ne kadar hassas olacak? Uç boyutu nedir, basınca duyarlılığı nedir ve katlanabilirlerin onu barındırmak için yerleşik yuvaları olacak mı? Uzaktan kumanda işlemleri için Bluetooth desteği olacak mı? Açıkça, bunlar hakkında bilgi edinmek için 11 Ağustos’ta Unpacked’e kadar beklememiz gereken şeyler bunlar.

Roh ayrıca, etkinlikte Samsung’un yeni bir Note telefonu çıkarmayacağını doğruladı ve “Bu sefer yeni bir Galaxy Note’u tanıtmak yerine, sevilen Note özelliklerini daha fazla Samsung Galaxy cihazına genişleteceğiz” dedi.

Etkinlikte göreceğimiz üçüncü nesil Galaxy Z telefonlarına gelince, Roh, şirketin “çok yönlü katlanabilir formattan en iyi şekilde yararlanan daha fazla ortak uygulaması sıraladığını” söyledi. “Google Duo ile eller serbest, optimize edilmiş görüntülü arama ve YouTube’da Flex modunda video izleme” ve “Microsoft Teams’de çoklu görev” bekleyebiliriz.

Spesifik olarak, bir sonraki Galaxy Z Flip “daha da rafine bir tarza” ve “daha dayanıklı, daha güçlü malzemelere” sahip olacak, yakında çıkacak olan Z Fold ise “akıllı telefonların ve tabletlerin sunduğu en iyi özellikleri birleştirecek ve tamamen yeni yollar [sunacak] olacak. çalışmak, bağlanmak ve yaratmaktır.”

Samsung, Unpacked öncesinde tüm ayrıntıları veremediğinden, dil şaşırtıcı derecede belirsiz. Ancak açıkçası, insanların yeni Z serisi cihazlardan birini rezerve etmeye hevesli olabilecek kadar heyecanlı olmasını da istiyor. Şirketin Şimdi Rezerve Et programından geçmeyi seçerseniz, telefonlar, tabletler ve giyilebilir cihazlar dahil olmak üzere iki cihaza kadar yeni bir Galaxy ürününe geçiş yapabilirsiniz. Bunu yapmadan önce 11 Ağustos’ta neler olacağı hakkında daha fazla bilgi edinene kadar tavsiye ederim ve Unpacked’i canlı izlemek için Engadget’ın YouTube kanalında bize katılabilirsiniz. Saat 9:40 ET’de bir ön gösteri ile her şeyi başlatacağız ve Samsung’un kapanışından sonra bir gösteri sonrası sorularınızı yanıtlayacağız.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Katlanabilir Samsung Telefonlarla Birlikte Bir S Pen Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

HP’nin Yeni Spectre x360 Bilgisayarları OLED Ekranlara Sahip

HP’nin Yeni Spectre x360 Bilgisayarları OLED Ekranlara Sahip: HP, en yeni Spectre x360 2’si 1 …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör