Motorola’nın Yeni Amiral Gemisi Kavisli Ekrana Sahip Olabilir

blank
Motorola'nın Yeni Amiral Gemisi Kavisli Ekrana Sahip Olabilir

İçerik: Motorola’nın Yeni Amiral Gemisi Kavisli Ekrana Sahip Olabilir

Motorola’nın Yeni Amiral Gemisi Kavisli Ekrana Sahip Olabilir:

Motorola yakında amiral gemisi Edge telefonlarının imza özelliği olmasa da bir devamı yayınlayabilir. OnLeaks ve Pricebaba, standart Edge 20’nin CAD tabanlı renderleri olduğunu söylediklerini paylaştı ve Motorola, yüksek kavisli “sonsuz” ekranı 6.7 inç düz ekran lehine düşürmüş gibi görünüyor. 120Hz,1080p paneli ekstra duyarlı hissettirebilse bile, dışarıdan başka bir telefon olurdu.

Ayrıca, 108MP birincil sensör, 16MP ikincil kamera ve 8MP üçüncül sensör (muhtemelen telefoto ve geniş açılı çekimler için) içeren üçlü bir arka kamera sistemine sahip olacaksınız. Bu normal Edge 20 modeli, Snapdragon 778G yongası, 8 GB’a kadar RAM, en yüksek 256 GB depolama alanı ve 4.000 mAh pil arasında iç kısımda üst orta seviye bir cihaz olacaktır.

Söylentilere göre Edge 20 Pro’nun kavisli ekranı tutması ihtimali var ve Snapdragon 870’den daha iyi performans sunabilir. Bir Edge 20 Lite’ın da yapım aşamasında olduğu söyleniyor. Motorola bu tasarımı ana akım Edge 20 için kullanıyorsa, bu bir değişime işaret ediyor. Tüm Edge serisi için göz alıcı (biraz pratik olmasa da) bir tasarıma güvenmek yerine, paranın karşılığını vermeye odaklanacaktır. Bu sadece fiyatın sizi rakiplerinizden uzaklaştıracak kadar düşük olup olmayacağı meselesi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Motorola’nın Yeni Amiral Gemisi Kavisli Ekrana Sahip Olabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör