Netflix, İnteraktif Bir Pokémon Serisi Üzerinde Çalışıyor

blank
Netflix, İnteraktif Bir Pokémon Serisi Üzerinde Çalışıyor

İçerik: Netflix, İnteraktif Bir Pokémon Serisi Üzerinde Çalışıyor

Netflix, İnteraktif Bir Pokémon Serisi Üzerinde Çalışıyor:

Dedektif Pikachu, daha fazla gerçek dünya (ish) Pokémon eylemi için can atıyorsa, Netflix ilginizi çekebilecek bir şey üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Variety’ye göre, akış devi erken geliştirme aşamasında olan bir canlı aksiyon Pokémon serisine sahip.

Lucifer’in ortak showrunner’ı Joe Henderson’ın dizide yazar ve yönetici yapımcı olarak yer aldığı bildiriliyor. Netflix, Fox’un gösteriyi iptal etmesinin ardından Lucifer’i aldı. Henderson’ın, Shadecraft çizgi romanının bir uyarlaması olan Netflix’teki çalışmalarında başka bir projesi var.

Pokemon: Indigo League ve Pokemon Journeys dahil olmak üzere Netflix’te birçok Pokémon şovu yayınlandı. Netflix ayrıca bir dizi oyunla ilgili başlığı ve canlı aksiyon anime uyarlamasını duyurdu veya yayınladı.

Canlı aksiyon Pokémon serisi, Netflix için büyük bir hit olma potansiyeline sahiptir. Şirketin video oyunlarına daha fazla baskı yapması göz önüne alındığında, belki de Netflix, The Pokémon Company ile gösteriye de bağlanan bir oyun üzerinde çalışacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix, İnteraktif Bir Pokémon Serisi Üzerinde Çalışıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör