Spotify, Sevdiğiniz Sanatçıların Yeni Yayınlarını Size Bildirecek

blank
Spotify, Sevdiğiniz Sanatçıların Yeni Yayınlarını Size Bildirecek

İçerik: Spotify, Sevdiğiniz Sanatçıların Yeni Yayınlarını Size Bildirecek

Spotify, Sevdiğiniz Sanatçıların Yeni Yayınlarını Size Bildirecek:Spotify, en sevdikleri sanatçıların ve podcast yapımcılarının kontrol etmesi gereken yeni bir sürüm olduğunda insanları bilgilendirmek için bir özellik sunuyor. Uygulamanın ana arayüzünün üst kısmında bulacağınız bir zil simgesi şeklini alan Yenilikler paneli, platformda takip ettiğiniz gruplardan, müzisyenlerden ve şovlardan yeni çıkanları toplar. Spotify, özelliğin gerçek zamanlı olarak güncelleneceğini ve panelin yeni içerikle ne zaman yenilendiğini gösteren zil simgesinin üzerine yerleştirilmiş mavi bir nokta olduğunu söylüyor. Spotify, özelliği önümüzdeki haftalarda tüm Android ve iOS kullanıcılarına sunmayı planlıyor.

blank

Amaç olarak, Yenilikler, Spotify’ın mevcut Yayın Radarı çalma listesine benzer. Her ikisi de Spotify kitaplığınıza eklemeniz için yeni içeriği ortaya çıkarmak üzere tasarlanmıştır, ancak bu görevi gerçekleştirme biçimleri farklıdır. Discover Weekly gibi, Release Radar da yeni bir albümden, EP’den veya single’dan en çok keyif alacağınız şarkıları vurgulamak için insan küratörlüğü ve yazılımın bir karışımını kullanır. Yenilikler, aksine, kapsamlılık lehine küratörlüğünden vazgeçer. Ayrıca özel bir arayüz elemanı avantajına sahiptir. Bir çalma listesi olarak, Spotify kitaplığınıza ekleyebileceğiniz diğer tüm çalma listeleri arasında Release Radar’ın kaybolması kolaydır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Spotify, Sevdiğiniz Sanatçıların Yeni Yayınlarını Size Bildirecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör