Netflix, Twitter Hesabını Animasyon Şovuna Dönüştürdü

blank
Netflix, Twitter Hesabını Animasyon Şovuna Dönüştürdü

İçerik: Netflix, Twitter Hesabını Animasyon Şovuna Dönüştürdü

Netflix, Twitter Hesabını Animasyon Şovuna Dönüştürdü:

Bir Twitter hesabı daha televizyon dizisine dönüştürüldü. Netflix, Chicago Party Aunt’ı (@ChiPartyAunt) aynı adlı bir yetişkin animasyon dizisine uyarladı.

Hesabın arkasında belki de en çok Netflix dizisi Love’daki rolüyle tanınan oyuncu Chris Witaske var. Lauren Ash (Süper Mağaza), gösteride baş halası Diane Dunbrowski’yi oynuyor. Netflix’e göre Diane, “parti uzun zaman önce bitmiş olsa bile, her zaman partinin hayatı olmuştur ve olacaktır” ve “her gün 1980’lerin Styx tur otobüsü gibi yaşamaya devam ediyor”. Kadroda ayrıca Rory O’Malley, RuPaul Charles ve Jill Talley’in yanı sıra Chicago Party Aunt’ın yaratıcıları Witaske, Jon Barinholtz ve Katie Rich de yer alıyor.

Tabii ki Chicago Party Teyze, diziye dönüştürülen ilk Twitter hesabı olmaktan çok uzak. $#*! Babam On yıl önce bir sezon CBS’de yayınlandı. Basmakalıp İngiliz beceriksizliğiyle dalga geçen bir hesaba dayanan Very British Problems, 2015’te çıkış yaptı ve birkaç kısa sezon sürdü.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix, Twitter Hesabını Animasyon Şovuna Dönüştürdü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör