Nothing Ear 1 Kablosuz Kulaklıkları 17 Ağustos’ta Çıkıyor

blank
Nothing Ear 1 Kablosuz Kulaklıkları 17 Ağustos'ta Çıkıyor

İçerik: Nothing Ear 1 Kablosuz Kulaklıkları 17 Ağustos’ta Çıkıyor

Nothing Ear 1 Kablosuz Kulaklıkları 17 Ağustos’ta Çıkıyor:

OnePlus kurucu ortağı Carl Pei’nin donanım başlangıcı olan Nothing, ilk ürününü resmen tanıttı: Ear 1 kablosuz kulaklıklar. Teaserları takip ettiyseniz, muhtemelen şimdiye kadar tomurcuklara aşinasınızdır. Amazon Echo Buds, OnePlus Buds ve Google’ın Pixel Buds A’sı gibi uygun fiyatlı rakiplerle karşı karşıya kalan 99 dolarlık fiyat etiketini henüz hiçbir şey açıklamadı; şeffaf tasarımı gösterdi; ve üç mikrofonlu bir kuruluma dayanan aktif gürültü iptalini (ANC) ayrıntılı olarak anlattı. Gerçekten geriye kalan tek şey, çıkış tarihi ve bugün doldurulmakta olan özelliklerle ilgili bazı boşluklardı.

Ear 1, 31 Temmuz’da saat 09:00 ET’den itibaren sınırlı bir düşüşün parçası olarak ilk olarak Nothing.tech adresinde çevrimiçi olarak satışa sunulacak. 17 Ağustos’ta ABD, Kanada ve İngiltere dahil 45 ülkede Nothing web sitesi aracılığıyla ve belirli perakendecilerde resmi olarak piyasaya sürülecek.

blank

Bu özelliklere gelince, kulakiçi kulaklıklar, en iyi OP-1 ve OP-Z gibi taşınabilir müzik oluşturma araçlarıyla tanınan Teenage Engineering’in yazılım ve donanımıyla eşleştirilmiş 11.6 mm’lik bir sürücüye sahiptir. Aralarından seçim yapabileceğiniz iki ANC ayarı vardır: Orta düzeyde gürültü iptali için Işık modu ve uçak gibi daha gürültülü ortamlar için Maksimum modu. Oysa Şeffaflık modu, ANC’yi tamamen kapatmanıza izin verir.

Dahası, hiçbir şey Clear Voice Teknolojisinin aramalar sırasında rüzgar gibi arka plan gürültüsünü azaltabileceğini iddia etmez. Norm olduğu gibi, eşlik eden uygulama ses ve EQ ön ayarlarını değiştirmenize izin verir ve “kulaklığımı bul” ve hareket kontrolü özelleştirmesi gibi özellikler içerir.

blank

Pil ömrü, Amazon’un Echo Buds tarafından sunulan 5 saatten biraz daha fazla, yaklaşık 5,7 saat sürüyor, ancak bu, ses ayarlarına göre dalgalanacak. Hiçbir şey şarj çantasıyla 34 saate kadar bekleyebileceğinizi söylemez. Ekstralar arasında kulak içi algılama ve Android cihazlarla hızlı eşleştirme bulunur. Tomurcuklar ayrıca sıçramaya ve suya dayanıklıdır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Nothing Ear 1 Kablosuz Kulaklıkları 17 Ağustos’ta Çıkıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör