OnePlus 9T Bu Yıl Piyasaya Çıkmayabilir

blank
OnePlus 9T Bu Yıl Piyasaya Çıkmayabilir

İçerik: OnePlus 9T Bu Yıl Piyasaya Çıkmayabilir

OnePlus 9T Bu Yıl Piyasaya Çıkmayabilir:

OnePlus 9T’nin şirketin bu yılki lansman planlarında yer almadığı söyleniyor. Telefonun OnePlus 9’a bir yükseltme olması bekleniyordu. Kasım 2016’da OnePlus 3T’nin piyasaya sürülmesinden bu yana, OnePlus, yılın ikinci yarısında çıkacak olan bir ‘T’ modeliyle amiral gemisi modellerini yükseltme eğilimini takip ediyor. Ancak Çinli şirketin bu sefer bir ‘T’ modelini piyasaya sürmeyerek bu eğilimi değiştirmesi öneriliyor. Daha önceki bazı raporlar, OnePlus 9T’nin lansmanının geleceğini tahmin etmişti.

Piyasaya sürülmemiş OnePlus cihazları hakkında doğru sızıntıları paylaşma konusunda bir sicile sahip olan Tipster Max Jambor, hiçbir OnePlus 9T modelinin üzerinde çalışmadığını önermek için tweet attı. Ayrıca sadece vanilya OnePlus 9T’nin değil, OnePlus 9T Pro’nun da bu yıl piyasaya çıkmayacağını belirtti.

Jambor’un en son iddiası, OnePlus 9T’nin 2021’in üçüncü çeyreği için piyasaya sürüleceğini öne süren bir söylentiden sadece haftalar sonra geldi. Akıllı telefonun kutudan çıktığı gibi ‘ColorOS 11 Global’ üzerinde çalışacağı ve 108 megapiksel birincil kameraya sahip olacağı tahmin ediliyordu. sensör.

Başka bir raporda, OnePlus 9T’nin 120Hz değişken yenileme hızına sahip full-HD+ Samsung LTPO OLED ekranla geleceği iddia edildi. Ayrıca son birkaç aydır çalışmalarda olduğu tahmin ediliyordu.

OnePlus, bir süredir amiral gemisi telefonlarına yıl ortası yükseltmeleri olarak ‘T’ modellerini piyasaya sürüyor. Ancak şirket geçen yıl stratejisini değiştirdi ve OnePlus 8T Pro’yu OnePlus 8 Pro’ya yükseltme olarak getirmedi. CEO Pete Lau, o sırada şirketin OnePlus 8T Pro’yu tanıtmamaya karar verdiğini, OnePlus 8 Pro’nun kendi başına birinci sınıf bir amiral gemisi olduğunu ve bu yıl ‘Pro’ serisinde yükseltmeye yer olmadığını açıklamıştı.

Ancak OnePlus, OnePlus 8T’yi OnePlus 8’e yükseltme olarak piyasaya sürdü. Bu model, daha yüksek ekran yenileme hızı, daha büyük pil ve daha hızlı şarj teknolojisi dahil olmak üzere birkaç yükseltmeyle geldi.

OnePlus’ın yol haritasında OnePlus 9T’ye sahip olmamasının kesin nedeni belli değil. Bazı spekülasyonlar, telefon üretimini etkilemeye başlayan küresel çip sıkıntısı etrafında dolaşıyor. Şirketin ayrıca yıl ortasında yeni bir yükseltmeye odaklanmak yerine kaynaklarını yeni nesil amiral gemilerini geliştirmek için kullanması bekleniyor.

Gadgets 360, konuyla ilgili bir yorum için OnePlus’a ulaştı ve şirket yanıt verdiğinde bu hikayeyi güncelleyecek.

Geçen ay OnePlus, Oppo ile birleştiğini resmen duyurdu ve alt markası oldu. Şirket ayrıca özel OxygenOS Android kaplamasını Oppo’nun ColorOS’u ile birleştirdi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus 9T Bu Yıl Piyasaya Çıkmayabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör