Arşivlenmiş Whatsapp Sohbetleri Artık Sizi Rahatsız Etmeyecek

blank
Arşivlenmiş Whatsapp Sohbetleri Artık Sizi Rahatsız Etmeyecek

İçerik: Arşivlenmiş Whatsapp Sohbetleri Artık Sizi Rahatsız Etmeyecek

Arşivlenmiş Whatsapp Sohbetleri Artık Sizi Rahatsız Etmeyecek:

Arşivlenmiş WhatsApp sohbetleriniz, siz izin vermedikçe artık kendilerini diriltmeyecektir. Mesajlaşma devi, biri yeni bir mesaj gönderse bile, bu konuşma dizilerini varsayılan olarak Arşivlenmiş Sohbetler klasöründe tutacak bir ayar değişikliği sunuyor. Tekrar aktif hale getirmek istiyorsanız, bir diziyi arşivlerden kaldırmanız gerekecek.

Eski davranışı tercih ederseniz, Sohbetler sekmesindeki ilgili ayarlardan geri yükleyebilirsiniz.

Birisi sınıf arkadaşı sohbeti veya parti planlama oturumu gibi tekrar ziyaret etmekten çekinmeyeceğiniz bir tartışmayı geri getirmek isterse, bu sinir bozucu olabilir. Bununla birlikte, birinin kötü anıları taramasını veya gizli tutmayı tercih ettiğiniz arşivlerin kontrolünü ele geçirmesini engelliyorsa, kolayca faydalı olabilir.

Whatsapp resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada1WhatsApp’ta Arşiv, özel mesajlarınızı düzenlemenize ve önemli konuşmalara öncelik vermenize olanak tanır. Arşivlenmiş sohbetleriniz artık arşivlenmiş ve sessize alınmış olarak kalacak, ancak bunları istediğiniz zaman geri değiştirebilirsiniz!” dedi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Arşivlenmiş Whatsapp Sohbetleri Artık Sizi Rahatsız Etmeyecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör