İlk Halo Infinite Çok Oyunculu Beta Sürümü 29 Temmuz’da Çıkacak

blank
İlk Halo Infinite Çok Oyunculu Beta Sürümü 29 Temmuz'da Çıkacak

İçerik: İlk Halo Infinite Çok Oyunculu Beta Sürümü 29 Temmuz’da Çıkacak

İlk Halo Infinite Çok Oyunculu Beta Sürümü 29 Temmuz’da Çıkacak:

Bir dizi aksilikten sonra, Halo Infinite’i ilk oynayanlar arasında küçük bir grup beta testçisi olacak. 29 Temmuz’dan 1 Ağustos’a kadar, bir grup Halo Insider devam oyununun çok oyunculu önizlemesini deneyecek. Yalnızca davetlilerin katıldığı test, oyuncuların daha fazla düşmanı yok etmesiyle birlikte aksiyonun artmasıyla birlikte, üç haritada dört oyunculu takımlarda bot öldürme de dahil olmak üzere oyun örneklerini görecek.

Yeni Halo’daki tek ilk botlar değil. Beta testçileri ayrıca yeni Akademi deneyimini bir atış poligonunda deneyecek ve burada bir düzine silahı bombalama botları üzerinde deneyecekler. Sunulan özelleştirmenin bir denemesi olarak, oyuncular eşyalara harcayabilecekleri belirli miktarda oyun içi kredi alacaklar. Bu, Savaş Biletlerine alışabilmeleri, Mücadelelerini kontrol edebilmeleri, Mağazayı kullanabilmeleri ve değişikliklerini Zırh Salonunda uygulayabilmeleri içindir. Ancak bu eşyalar oyunun tamamına taşınmayacak.

Son olarak, seçilen Insider’lar, iOS ve Android’de Halo Waypoint web ve mobil uygulama deneyimlerini de uygulamalı olarak kullanacaklar. 343 Industries’den Brian Jarrard, davet süreci hakkında biraz daha bilgi vererek, geliştiricinin platformlar arasında (Xbox One, Series X/S ve farklı PC konfigürasyonları dahil) çok sayıda test kullanıcısını hedeflediğini söyledi.

Bu amaca ulaşmak için, geçerli profilleri olan Insider’lara, iletişimlere ve DXDIAG teşhis aracına dahil olanlara da tercih verilebilir, diye ekledi. Geliştirici ayrıca, uzun süredir devam eden Insider’ları tercih ederek görev süresine de bakıyor. Hala Halo Insider programına kaydolabilirsiniz. Bu teste atlamak için çok geç olsa da, oyunun bu sonbaharda piyasaya sürülmesinden önce daha fazla Halo önizlemesi planlanıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: İlk Halo Infinite Çok Oyunculu Beta Sürümü 29 Temmuz’da Çıkacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör