James Bond’un İkonik Aston Martin’i Rocket League’e Geliyor

blank
James Bond'un İkonik Aston Martin'i Rocket League'e Geliyor

İçerik: James Bond’un İkonik Aston Martin’i Rocket League’e Geliyor

James Bond’un İkonik Aston Martin’i Rocket League’e Geliyor:

Rocket League’e bir başka ikonik araba daha geliyor ve belirli bir tema melodisini mırıldanmadan sürmek neredeyse imkansız olacak. James Bond’un Aston Martin DB5’i 29 Temmuz’da Item Shop’a gelecek.

https://www.youtube.com/watch?v=6-31KXAFyrA

4 Ağustos’a kadar, arabanın 1963 modelini, DB5 boya kaplaması (Aston Martin’in imzası olan Silver Birch rengine benzeyecek şekilde tasarlanmıştır), motor sesi, jantlar ve çıkartma ile birlikte alabileceksiniz. Bond filmlerinin gadget’lara odaklandığı göz önüne alındığında, DB5 ile bir gol atmak için roket güçlendiricileri ateşlemekle ilgili bir şey doğru görünüyor.

Bu, Rocket League’de James Bond için de bir defalık bir anlaşma olmayacak. Efsanevi süper casusla ilgili daha fazla içerik yolda. Geliştirici Psyonix, MGM ve Aston Martin ile çok yıllı bir anlaşma yaptı.

blank

Bu, Rocket League ve pop kültürü destek direkleri arasındaki uzun bir geçiş hattının en sonuncusu. Back to the Future’dan DeLorean ve Ghostbusters’tan Ecto-1 arenaya geldi. Daha yakın zamanda, Hızlı ve Öfkeli serisinden üç araç oyuna dahil oldu.

Bu arada, en son Bond filmi No Time to Die’ın nihayet 30 Eylül’de İngiltere’de ve 8 Ekim’de ABD’de vizyona girmesi planlanıyor. COVID-19’un etkisi, dağıtımcı MGM ve Universal’ı birkaç kez ertelemeye zorladı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: James Bond’un İkonik Aston Martin’i Rocket League’e Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör