Mi Band X, 360 Derece Esnek Ekrana Sahip Olabilir

blank
Mi Band X, 360 Derece Esnek Ekrana Sahip Olabilir

İçerik: Mi Band X, 360 Derece Esnek Ekrana Sahip Olabilir

Mi Band X, 360 Derece Esnek Ekrana Sahip Olabilir:

Xiaomi’den bir fitness grubu olan Mi Band X’in işlerde olduğu tahmin ediliyor. İddia edilen akıllı bandın, kullanıcının bileğini saracak 360 derecelik esnek bir ekrana sahip olması bekleniyor. Bildirildiğine göre, giyilebilir cihazın kayışları veya tokası olmayacak ve bileğine takmak için bir mıknatıs kullanacak. İlk sızıntılara göre cihaz, ZTE’nin 2019’da MWC’de 4 inçlik OLED esnek ekranla piyasaya sürülen Nubia α (Alpha) akıllı saatine biraz benziyor.

İddia edilen Mi Band X ile ilgili bilgiler Weibo’da bir bahşişçi tarafından paylaşıldı. Tipster, 360 derecelik ekranı anlatan sunum yapan bir kişiyi gösteren iki resim paylaştı. Bir kişinin bileğinde şeffaf bir cihaz görebildiğimiz bir görüntü de var. Tipster ayrıca giyilebilir cihazın üzerindeki ekranın kaydırılabilir olacağını söylüyor.

blank

Mi Band X konsepti, Nubia α (Alpha) giyilebilir modelinde gördüğümüze benzer. Nubia α (Alpha) giyilebilir ilk olarak MWC 2019’da görücüye çıktı ve 4 inç (960×192 piksel) bükülebilir OLED ekrana, kameraya ve eSIM desteğine sahip. Şirket, bu saatin standart akıllı saatlerden yüzde 230 daha fazla ekran alanına sahip olduğunu ve bir Android telefonda görülen çoğu özelliği içerdiğini iddia etti.

Bu yılın başlarında Xiaomi, 1,56 inç (152 x 486 piksel) AMOLED dokunmatik ekranlı Mi Smart Band 6’yı piyasaya sürdü. 14 güne kadar bekleme süresi sağlayabilen 125 mAh pil içerir. Bandın şarj edilmesi yaklaşık iki saat sürer ve Bluetooth 5’i destekler. 30 spor modunu destekler ve yürüyüş, koşu, iç mekan koşu bandı ve bisiklete binme dahil altı etkinliği otomatik olarak algılayabilir. Giyilebilir, 24×7 kan basıncı, kan oksijen doygunluğu (SpO2) ve kalp atış hızı izleme özelliklerine sahiptir. Ayrıca uyku takibini de destekler.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Mi Band X, 360 Derece Esnek Ekrana Sahip Olabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör