Nokia T20’nin Teknik Özellikleri, Lansmandan Önce Belli Oldu

blank
Nokia T20'nin Teknik Özellikleri, Lansmandan Önce Belli Oldu

İçerik: Nokia T20’nin Teknik Özellikleri, Lansmandan Önce Belli Oldu

Nokia T20’nin Teknik Özellikleri, Lansmandan Önce Belli Oldu:

Nokia T20 tablet fiyatı ve özellikleri piyasaya sürülmeden önce sızdırıldı. 2014’ten bu yana markanın ilk tableti ve aynı zamanda lisans sahibi HMD Global’in ilk tableti olarak piyasaya sürüleceği söyleniyor. Nokia T20, İngiltere’deki bir perakendeci web sitesinde listelendi ve Wi-Fi ve Wi-Fi + 4G modelleriyle gelmesi bekleniyor. Perakendeci listesi, yaklaşmakta olan tabletin İngiltere fiyatlarını ve temel özelliklerini gösterir. Ek olarak, TA-1392 ve TA-1397 model numaralarına sahip iki Nokia tablet, Rus sertifikasyon web sitelerinde tespit edildi. Bu model numaralarının yakında piyasaya sürülecek olan Nokia T20’ye ait olduğu tahmin ediliyor.

Nokia T20 teknik özellikleri (beklenen)
Yaklaşan Nokia tablet, 10,36 inç dokunmatik ekrana sahip olacak şekilde listelenmiştir. Ayrıca 4GB RAM ve 64GB dahili depolama ile gelmesi bekleniyor. Satıcının web sitesindeki liste, tabletin Mavi renk seçeneğiyle sunulacağını da gösteriyor.

HMD Global ve Nokia, şu ana kadar söylentili tablet hakkında hiçbir şey paylaşmadı.

Ek olarak, geçen ay bir Rus sertifikasyon web sitesinde TA-1392 ve TA-1397 model numaralarına sahip iki Nokia tablet tespit edildi. Sertifikalar ilk olarak Nokiamob tarafından bildirildi. Bu tabletlerin yakında piyasaya sürülecek olan Nokia T20 tabletin varyantları olduğu tahmin ediliyor. Bu tablet, sırasıyla 2014 ve 2013’te piyasaya sürülen Nokia N1 ve Nokia Lumia 2520 tabletlerin ardından serideki üçüncü tablet olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Nokia T20’nin Teknik Özellikleri, Lansmandan Önce Belli Oldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

iPhone SE 3, 5,69 İnç Ekrana Sahip Olabilir

iPhone SE 3, 5,69 İnç Ekrana Sahip Olabilir: iPhone SE 3 bilgisayar destekli tasarım (CAD) …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör