Snapchat’e Online Harita Özelliği Geliyor

blank
Snapchat'e Online Harita Özelliği Geliyor

İçerik: Snapchat’e Online Harita Özelliği Geliyor

Snapchat’e Online Harita Özelliği Geliyor:

Snapchat, kullanıcıların ziyaret ettikleri yerleri ve daha sonra nereye gitmek isteyebileceklerini takip etmelerine yardımcı olmak için uygulama içi haritasını güncelliyor. Bugün kullanıma sunulan bir güncelleme, öneriler için eğitimli bölümler, ziyaret ettiğiniz yerler ve hatırlanacak “favoriler” ile haritaya yeni bir “Yerler” bölümü ekliyor.

Fikir, Foursquare’e (orijinal check-in tabanlı yineleme) benzer, ancak bu durumda “check-in”, bir Snap’ta belirli bir konumu etiketlemekten ibarettir. Etiketlediğiniz yerler otomatik olarak “ziyaret edilenler” sekmenize kaydedilir, ancak işletmeleri manuel olarak “favoriler” listenize de ekleyebilirsiniz. İlginç bir şekilde Snap, öneriler oluşturmak için yeni özelliği de kullanıyor. Haritanın “popüler” bölümü, bulunduğunuz yerlere ve bölgenizde nelerin popüler olduğuna göre kişiselleştirilmiş önerilerin bir listesini gösterecek.

Snap Haritası yıllardır var olmasına rağmen, şirket onu uygulama içinde daha kullanışlı ve daha görünür hale getirmek için çalışıyor. Şirket, geçen yıl bir yeniden tasarımda bu özelliğe daha belirgin bir yerleşim kazandırdı ve Ticketmaster gibi üçüncü tarafların etkinlikleri ve diğer içerikleri doğrudan haritaya dahil etmesine olanak tanıyan bir özellik olan Harita Katmanları’nı eklemeyi planlıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Snapchat’e Online Harita Özelliği Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör