Twitter, İşletmeler İçin Yeni Alışveriş Özelliklerini Test Ediyor

blank
Twitter, İşletmeler İçin Yeni Alışveriş Özelliklerini Test Ediyor

İçerik: Twitter, İşletmeler İçin Yeni Alışveriş Özelliklerini Test Ediyor

Twitter, İşletmeler İçin Yeni Alışveriş Özelliklerini Test Ediyor:

Twitter, yeni alışveriş özelliklerini denemek için en son sosyal medya platformudur. Şirket, bir avuç markanın profillerinin en üstüne takipçilerinin satın alabileceği ürünlere bağlantı veren bir “Mağaza Modülü” yerleştirmesine izin veriyor.

Twitter, alışveriş özelliklerini ilk kez denemese de, şirket ilk kez alışverişi doğrudan profile dahil ediyor. Değişiklikle birlikte işletmeler, ana profil bilgileri ile zaman çizelgeleri arasında bir atlıkarıncada bir avuç ürünü vurgulayabilir. Bu özellik, şimdilik ABD’de GameStop ve çanta üreticisi Arden Cove dahil olmak üzere yalnızca birkaç markayla sınırlı.

Şimdiye kadar Twitter, diğer platformlar kadar agresif bir şekilde alışveriş yapmasa da, şirket son zamanlarda bunun yakında değişebileceğinin sinyallerini verdi. Tweetler için bir “alışveriş” düğmesi de tespit edildi ve şirket kısa süre önce yeni “iş profilleri” tanıttı. Alışveriş özelliklerinin içerik oluşturucular için ilginç etkileri olabilir, demografik bir Twitter da yeni para kazanma özellikleri ile takip etmek için yakın zamanda bir adım attı. İçerik oluşturucuların mevcut ürün mağazalarını profillerinden sergilemelerine izin vermek, ek bir destek sağlayabilir ve şirketin Facebook’un içerik oluşturucu mağazalarıyla rekabet etmesine yardımcı olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter, İşletmeler İçin Yeni Alışveriş Özelliklerini Test Ediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Siber Saldırılardan Korunmanın En Etkili 5 Yolu

Siber Saldırılardan Korunmanın En Etkili 5 Yolu: Siber güvenlik alanında yeterli önlemleri alamayan KOBİ’ler, siber …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör