Kedi Simülatörü Stray 2022’de PlayStation ve PC’ye Geliyor

blank
Kedi Simülatörü Stray 2022'de PlayStation ve PC'ye Geliyor

İçerik: Kedi Simülatörü Stray 2022’de PlayStation ve PC’ye Geliyor

Kedi Simülatörü Stray 2022’de PlayStation ve PC’ye Geliyor:Stray’i en son gördüğümüzde, Sony’nin 2020’de paylaştığı, oyunun fütüristik neonlarla dolu ortamını ve sevimli kedi kahramanı vurgulayan sinematik bir fragman şeklindeydi. O zaman, oyunu çalışırken görmedik, Annapurna Interactive’in şimdi düzelttiği bir gerçek. Yayıncı, son vitrini sırasında oyundan bir kesit paylaştı ve Stray’i 2022’nin başlarında yayınlayacağını söyledi.

Stray’in açılış anlarında, kedi kahramanımız kendini yaralanmış ve ailesinden ayrılmış halde bulur. Oynanış, çevrede gezinmek ve bulmacaları çözmek için bir kedi olarak fiziksel yeteneklerini kullanmayı içerir. Ratchet ve Clank gibi ikililerin köklü geleneğinde, maceranın yarısında B-12 adında bir drone ile tanışacaksınız. Şehrin diğer robotik sakinleriyle sohbet etmenize ve ortamdaki belirli nesnelerle etkileşime girmenize izin verecekler. Kedinin kişiliğinin eğlenceli bir yanı var ve tırmalamak gibi şeyler yapabilir, otomatlarla etkileşime girebilir ve tanıştığınız robotların bacaklarına sürtebilirsiniz.

blank

Stray önümüzdeki yıl çıktığında PlayStation 4, PS5 ve PC’de satışa sunulacak. Geliştirici BlueTwelve Studio, o zamandan önce oyunun daha fazlasını göstereceğine söz verdi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Kedi Simülatörü Stray 2022’de PlayStation ve PC’ye Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör