Louis Vuitton, NFT’lerle Bir Mobil Oyun Yapıyor

blank
Louis Vuitton, NFT'lerle Bir Mobil Oyun Yapıyor

İçerik: Louis Vuitton, NFT’lerle Bir Mobil Oyun Yapıyor

Louis Vuitton, NFT’lerle Bir Mobil Oyun Yapıyor:

Moda ve oyun dünyaları birbirine yakınlaşıyor. Gucci’nin Roblox’ta dijital ürünler satmasından, Vogue’un Gigi Hadid’in oynadığı sanal moda yayılmasına kadar, iki sektör, genç, teknoloji meraklısı bir kitleyi yakalamak için giderek daha fazla örtüşüyor. Şimdi, Louis Vuitton, kurucusunun 200. doğum gününü kutlamak için bir mobil video oyunu yayınlayarak çoğunluğa atlıyor. Avusturyalı Kurier gazetesinin haberine göre, Louis: The Game, moda evinin çiçek amblemiyle süslenmiş ahşap bir bebek olan maskotu Vivienne’i markanın tarihinde bir yolculuğa çıkarıyor.

İOS ve Android oyununun, oyunculara, şimdiye kadar oldukça genel olan çeşitli görevleri tamamlayarak renkli bir dünyayı keşfetme görevi verdiği bildiriliyor. Sadece utanmaz bir promosyon tüyünden daha fazlası olup olmadığı görülecektir. Oyun 4 Ağustos’ta çıkıyor. LV, son UFO tarzı hoparlöründe olduğu gibi tamamen psychedelic giderse, bir göz atmaya değer olabilir.

WWD’ye göre, oyunda “gömülü NFT’ler” de bulunacak. Yine de, bu pek umut verici gelmiyor. Eşi benzeri olmayan dijital koleksiyon ürünleri, milyonlarca dolarlık müzayedelerden Warner Bros.’un yakın zamanda Space Jam’in yeniden başlatılması gibi, kullanılıp atılan pop kültürünü teşvik etmek için tasarlanmış ücretsiz ürünlere dönüştü.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Louis Vuitton, NFT’lerle Bir Mobil Oyun Yapıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör