Marvel’s Avengers Black Panther 17 Ağustos’ta Geliyor

blank
Marvel's Avengers Black Panther 17 Ağustos'ta Geliyor

İçerik: Marvel’s Avengers Black Panther 17 Ağustos’ta Geliyor

Marvel’s Avengers Black Panther 17 Ağustos’ta Geliyor:

Geleceğini biliyorduk, ancak Marvel’s Avengers için War for Wakanda genişlemesinin artık bir sokağa çıkma tarihi var. Yayıncı bugün yaptığı açıklamada, Square Enix’in ücretsiz DLC’yi 17 Ağustos’ta yayınlayacağını duyurdu. Oyunun geçen Eylül ayında çıkmasından bu yana Marvel’s Avengers’a yapılan en büyük içerik güncellemesi olarak faturalandırılan hayranlar, karaktere sesini ödünç vermek için God of War oyuncusu Christopher Judge ile Black Panther olarak oynamayı dört gözle bekleyebilirler.

Ek olarak, genişleme, oyuncuların meydan okuması için iki yeni kötü adam ve bir dizi düşmanın yanı sıra keşfedilecek yepyeni bir ortam ekleyecek. Genişletmeyi eklediğinizde oyun yaklaşık 25 saatlik tek oyunculu hikaye içeriği içeriyor.

Crystal Dynamics, geliştiricinin 16 Ağustos için planladığı bir Twitch yayını sırasında War for Wakanda hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacak. Bu arada, Marvel’s Avengers hakkında kararsız kaldıysanız, şimdi oyunu denemek için iyi bir zaman. 1 Ağustos’a kadar Steam üzerinden PlayStation 4, PS5, Stadia ve PC’de ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz. Ve bu hafta sonu deneme süresinden sonra oynamaya devam etmeye karar verirseniz, şu anda yüzde 40 indirimli.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Marvel’s Avengers Black Panther 17 Ağustos’ta Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Microsoft, Xbox Geliştirme Kitlerini Kullanmak Zorunda Kaldı

Microsoft, Xbox Geliştirme Kitlerini Kullanmak Zorunda Kaldı. Microsoft bile devam eden Xbox kıtlığının acısını hissediyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör