Samsung’un Elektroniğin Tarihi İsimli Animasyonu Yayınlandı

blank
Samsung'un Elektroniğin Tarihi İsimli Animasyonu Yayınlandı

İçerik: Samsung’un Elektroniğin Tarihi İsimli Animasyonu Yayınlandı

Samsung’un Elektroniğin Tarihi İsimli Animasyonu Yayınlandı:

Samsung, sıkıcı derslerde oturacak kadar uzun süre uyanık kalabildiğiniz sürece size elektronik tarihini öğretmek istiyor. Şirket, İnovasyon Müzesi aracılığıyla toplumu şekillendiren icatlar hakkında beş animasyonlu video yayınlıyor. İlk bölüm geçecek bir şeyse, uyku yardımcıları olarak sınıflandırılabilirler.

Serinin prömiyeri, Mors kodu ile başlayan telekomünikasyon tarihini ve akıllı telefonlar, 3G, 4G ve (inanır mıydınız?) 5G gibi daha yeni yeniliklerin yolunu nasıl açtığını araştırıyor. Ton ve anlatım Atacama Çölü kuru olsa da. Serinin adı bile melatonin tetikleyici: “Dünyayı Değiştiren Elektronik Endüstrisinin Tarihi.”

Mors kodunun önemi, tehlikedeyken SOS mesajı gönderebilen birçok kişinin hayatını kurtarmaya nasıl yardımcı olduğu da dahil olmak üzere inkar edilemez. Ancak Samsung hikayeyi çok daha ilginç bir şekilde sunabilirdi. Buna değer, bölüm eğitici. Ama eğer “bazı yönleri kurgulanmış” bir video yapacaksanız en azından eğlenceli hale getirin.

Yaklaşan taksitler John Logie Baird’in TV’sini, telefon mucidi Alexander Graham Bell’i, James Harrison’ın buzdolabını ve William Shockley’i ve yarı iletkeni kapsayacak. Belki bunlar daha zorlayıcı olacak, ancak birinin bu konuda bir arkadaşına heyecanla telgraf çektiğini hayal etmek zor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung’un Elektroniğin Tarihi İsimli Animasyonu Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Önümüzdeki 5 Yılda Fiber İnternete 5 Milyar TL Yatırım

Önümüzdeki 5 Yılda Fiber İnternete 5 Milyar TL Yatırım: Teknolojide hızlı bir değişim ve dönüşüm …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör