Spotify’ın Yeni Özelliği Şarkıların Söz Yazarlarını Gösterecek

blank
Spotify'ın Yeni Özelliği Şarkıların Söz Yazarlarını Gösterecek

İçerik: Spotify’ın Yeni Özelliği Şarkıların Söz Yazarlarını Gösterecek

Spotify’ın Yeni Özelliği Şarkıların Söz Yazarlarını Gösterecek:

Yakın tarihinin daha iyi bir bölümünde, Spotify’ın Haftalık Keşfet ve Yayın Radarı çalma listeleri, şirketin insanların yeni müzikler keşfetmesine yardımcı olmak için başvurduğu yol olmuştur. Bir hafta içinde, iki ek keşif aracı ekledi. İlki, Yenilikler, favori sanatçılarınızın ve podcast’lerin yeni yayınlarını öne çıkaran bir paneldir. Şirketin bugün detaylandırdığı ikincisi, müzik endüstrisi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenlere yönelik, küratörlüğünde bir çalma listesi.

blank

“Önemli Yayınlar” olarak adlandırılan haftalık çalma listesi, dünyanın önde gelen yapımcıları ve şarkı yazarlarından yeni parçalar toplar. Katy Perry’nin 2010’daki hit “Firework”ün yazılmasına yardımcı olan Billie Eilish ile sık sık birlikte çalıştığı Finneas O’Connell ve Ester Dean gibi kişilerin katkılarını görmeyi bekleyin. Sonuç, pop müzik bariz nedenlerle güçlü bir şekilde temsil edilse de, herhangi bir türe bağlı olmayan eklektik bir çalma listesidir.

Noteable Releases’in tanıtımı, geçen yılki şarkı yazarı sayfalarının kullanıma sunulmasını takip ediyor ve şirketin daha geniş müzik endüstrisine hitap etmeye çalışmasına başka bir örnek. Spotify’ın, üzerinde çalışan kişiler hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir şarkının jeneriğini araştırmaya teşvik ettiğini çalma listesinin en üstünde fark edeceksiniz. Bunu, üç nokta simgesine dokunarak ve ardından “kredileri göster” ile yapabilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Spotify’ın Yeni Özelliği Şarkıların Söz Yazarlarını Gösterecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör