Tesla Güncellemesi, Disney + ve bir Araba Yıkama Modu Ekliyor

blank
Tesla Güncellemesi, Disney + ve bir Araba Yıkama Modu Ekliyor

İçerik: Tesla Güncellemesi, Disney + ve bir Araba Yıkama Modu Ekliyor

Tesla Güncellemesi, Disney + ve bir Araba Yıkama Modu ekliyor:

Tesla, araç içi bilgi-eğlence sistemine başka bir popüler akış hizmeti ekliyor. En son yazılım güncellemesinin bir parçası olarak, şarj sırasında biraz kesinti olduğunda artık Disney+ izleyebilirsiniz. Tesla’nın Tiyatro Modu zaten Netflix, Disney’e ait Hulu, YouTube ve Twitch’i sunuyor. Kendisini gerçek bir video merkezi olarak adlandırmadan önce tek eksiği HBO Max, Peacock ve Paramount+. Bir Tesla sahibi, bir Reddit gönderisinde birkaç ek özellik içeren “2021.24” güncellemesinin ekran görüntülerini paylaştı.

Bir diğer öne çıkan özellik de, aracı bir ovma için sabitleyen yeni “Araba Yıkama Modu”. Etkinleştirildiğinde, camlardan sileceklere, nöbetçi moduna ve park sensörü zillerine kadar her şeyi kapatabilir veya devre dışı bırakabilir. Konveyör bantlı araç yıkamalarda, mod, ayrılırsanız aracın otomatik fren yapmasını önlemek için serbest yuvarlanma seçeneğini nötr olarak değiştirebilir.

Ayrıca araç bir güvenlik olayı algıladığında (çarpışma veya hava yastığının açılması gibi) klipleri otomatik olarak kaydeden yeni bir araç içi kamera otomatik kaydetme özelliği de vardır. Daha fazla zarar verici gizlilik endişesini ortadan kaldırmak için Tesla, özelliği etkinleştirmeyi seçti. Klipler ayrıca yerel olarak depolanacak ve asla otomobil üreticisiyle paylaşılacak.

Aynalar için otomatik karartma, daha fazla pil bilgisi, sürüş sırasında WiFi’ye bağlı kalmanın yanı sıra Rusça, Rumence ve Macarca dil desteği gibi yeni eklemeler tamamlanıyor. Her zamanki gibi, yaşam kalitesi iyileştirmeleri, Tesla sahiplerini bir EV’de binlerce kişiyi harcadıktan çok sonra memnun etmek için tasarlandı.

1 1 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Tesla Güncellemesi, Disney + ve bir Araba Yıkama Modu Ekliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör