Twitter Spaces Güncellemesi Canlı Ses Paylaşımını Kolaylaştırıyor

blank
Twitter Spaces Güncellemesi Canlı Ses Paylaşımını Kolaylaştırıyor

İçerik: Twitter Spaces Güncellemesi Canlı Ses Paylaşımını Kolaylaştırıyor

Twitter Spaces Güncellemesi Canlı Ses Paylaşımını Kolaylaştırıyor:

Twitter’s Spaces, ses özelliğinin paylaşılmasını ve keşfedilmesini kolaylaştıran başka bir güncelleme alıyor. Artık kullanıcılar, sesli sohbete ve beraberindeki hashtag’lere bağlantı verecek olan doğrudan Space’den yeni bir tweet oluşturabilecekler. Bir Space’i dinlerken yeni tweet’ler oluşturmak daha önce mümkünken, bestecinin doğrudan alanda olması, katılımcıların konuşma hakkında daha kolay tweet atmasına olanak tanıyacak.

iOS’ta Twitter, toplantı sahiplerinin bir Alanda kimin olduğunu ve kimin konuşmak istediğini daha kolay görmelerini sağlayan yeni “misafir yönetimi” kontrolleri de ekliyor. Son olarak şirket, Haziran ayında test etmeye başladığı Spaces sekmesine yeni bir arama özelliği ekliyor. Artık, yalnızca seçilmiş bir etkin Alanlar listesi yerine, sekmeye erişimi olan kullanıcılar ayrıca başlık veya bir ana bilgisayarın adına veya tanıtıcısına göre Alanları arayabilecek. (Yine de, uygulamanın Spaces bölümüne daha fazla kişinin ne zaman erişebileceği konusunda güncelleme yok.)

Twitter, Clubhouse yarışmacısını geçen yılın sonlarında tanıttığından beri Spaces’ı sürekli olarak güncelliyor. Şirket kısa süre önce özelliğin bir web sürümü için destek ekledi ve toplantı sahiplerinin konuşmalar için bilet satmasına izin vermeyi denemeye başladı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Twitter Spaces Güncellemesi Canlı Ses Paylaşımını Kolaylaştırıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör