GarageBand, Şarkıları Nasıl Remiksleyeceğinizi Size Öğretecek

blank
GarageBand, Şarkıları Nasıl Remiksleyeceğinizi Size Öğretecek

İçerik: GarageBand, Şarkıları Nasıl Remiksleyeceğinizi Size Öğretecek

GarageBand, Şarkıları Nasıl Remiksleyeceğinizi Size Öğretecek:

GarageBand yaratıcıları, Dua Lipa ve Lady Gaga’dan ses paketleri de dahil olmak üzere bugünden itibaren ellerinde daha fazla araç var. Uygulamada Dua Lipa’nın “Break My Heart” ve Lady Gaga’nın “Free Woman” şarkılarının remiksini nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bu şarkıların arkasındaki hikayeleri anlatan sanatçıların videolarının yanı sıra, Remix Sessions, resim içinde resim çalabileceğiniz adım adım öğreticiler içerir. Bir Apple Retail Creative Pro, her şarkının GarageBand Live Loops sürümünü kullanarak melodilerin nasıl remiksleneceği konusunda bazı ipuçları verecektir. Hit parçaların tamamen farklı versiyonlarını oluşturmak için izole vokaller, enstrümantal parçalar ve vuruşlarla oynayabilirsiniz.

Apple, bu Remix Oturumlarının mağazalarında (ve son bir yıldır çevrimiçi olarak) gerçekleşen Today at Apple atölyelerine dayandığını söylüyor. Alicia Keys, Billie Eilish ve Taylor Swift gibi büyük isimler daha önce mağaza içi Müzik Laboratuarlarında yer aldı.

Boys Noize, Mark Lettieri, Oak Felder, Soulection, Take A Daytrip, Tom Misch ve Trakgirl tarafından oluşturulan yedi yeni GarageBand yapımcı paketi de var. Her biri, her yapımcının çalışmasının hissini yansıtmayı amaçlayan telifsiz döngüler, örnekler, enstrümanlar, bateri kitleri ve daha fazlasını içerir. Paketler aynı zamanda yapımcıların teşvik edici sözler ve yaratıcı süreçleri hakkında bilgi verdikleri videoları da içeriyor.

Oak Felder, paketinin oyun alanına bile yardımcı olabileceğini ve yeni gelenlerin müzik üretmeye başlamasını kolaylaştıracağını umduğunu söyledi. “İPad’inizde dolaşıp ritimler yaparak, onu gerçekten bir yan koşuşturma haline getirme ihtimaliniz var” dedi.

Apple TV+ belgesel dizisi Watch the Sound’a Mark Ronson ile eşlik eden başka bir yapımcı paketi daha var. Cuma günü başlayacak olan şovda yer alan sample’ların, davul makinelerinin, vokal efektlerinin ve diğer unsurların GarageBand versiyonlarıyla oynayabileceksiniz. Tüm bu ücretsiz indirmeler artık Ses Kitaplığından edinilebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: GarageBand, Şarkıları Nasıl Remiksleyeceğinizi Size Öğretecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Önümüzdeki 5 Yılda Fiber İnternete 5 Milyar TL Yatırım

Önümüzdeki 5 Yılda Fiber İnternete 5 Milyar TL Yatırım: Teknolojide hızlı bir değişim ve dönüşüm …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör