Horizon Forbidden West’in 2022’ye Ertelendiği Bildiriliyor

blank
Horizon Forbidden West'in 2022'ye Ertelendiği Bildiriliyor

İçerik: Horizon Forbidden West’in 2022’ye Ertelendiği Bildiriliyor

Horizon Forbidden West’in 2022’ye Ertelendiği Bildiriliyor:

Bloomberg’e göre PlayStation hayranları Horizon Forbidden West’i oynamak için 2022’ye kadar beklemek zorunda kalacak. Outlet, şirketin bir sonraki büyük PS5 ve PS4’ü gelecek yıla ertelediğini ve mevcut 2021 tatil sezonu çıkış zaman diliminden geri ittiğini bildirdi.

Bugünün haberlerinden önce Sony, şirketin PlayStation Studios başkanı Hermen Hulst ile bir röportaj yayınladığı geçen ay olası bir gecikmeye işaret etti. Hulst, “Ufuk için bu tatil sezonunu yayınlama yolunda olduğumuzu düşünüyoruz.” Dedi. Ancak bu henüz kesin değil ve bunu size mümkün olan en kısa sürede onaylamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.” Şu anda, gecikmenin arkasında ne olduğu belli değil.

Sony, Yasak Batı’yı gerçekten geciktirirse, daha önce duyurulan 2021 çıkış tarihini kaçıran tek birinci taraf olmayacak. Yılın başlarında, şirket hem Gran Turismo 7’yi hem de bir sonraki God of War girişini 2022’ye erteledi. Daha geçen hafta, Bethesda Tango Gameworks’ten çıkacak PlayStation 5 ve PC korku oyunu Ghostwire: Tokyo’yu 2022’nin başına erteledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Horizon Forbidden West’in 2022’ye Ertelendiği Bildiriliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör