Huawei’nin Yeni Akıllı Saatleri Tanıtıldı

blank
Huawei'nin Yeni Akıllı Saatleri Tanıtıldı

İçerik: Huawei’nin Yeni Akıllı Saatleri Tanıtıldı

Huawei’nin Yeni Akıllı Saatleri Tanıtıldı:Huawei Watch GT 2 Pro ECG ve Huawei Band 6 Pro giyilebilir cihazlar, Çin’de Huawei P50 serisi ile birlikte piyasaya sürüldü. Huawei Watch GT 2 Pro EKG, ana ek elektrokardiyogram okumaları olan Huawei Watch GT Pro’ya yapılan küçük bir yükseltmedir. Huawei Band 6 Pro fitness bandı, vücut ısısı ölçümleri ve tam ekran renkli ekran gibi özelliklerle birlikte gelir. Huawei Watch GT 2 Pro EKG, 100’den fazla spor modu, 12 güne kadar pil ömrü, kan oksijen doygunluğu (SpO2) ve uyku takibi gibi özelliklere sahiptir.

blank

Huawei Watch GT 2 Pro EKG özellikleri
Huawei Watch GT 2 Pro EKG, şirketin Ulusal Tıbbi Ürünler İdaresi’nden Sınıf II tıbbi cihaz kayıt sertifikası alan ilk akıllı saatidir. Elektrokardiyogram okumalarını ve tüm hava koşullarında SpO2 izlemeyi yorumlayabilir. 454×454 çözünürlüğe ve 326ppi piksel yoğunluğuna sahip 1.39 inç AMOLED yuvarlak dokunmatik renkli ekrana sahiptir. Akıllı saatin titanyum alaşımlı bir gövdesi ve safir camı var. Gemideki sensörler arasında ivmeölçer, jiroskop, jeomanyetik sensör, optik kalp atış hızı sensörü, ortam ışığı sensörü, barometrik basınç sensörü ve kapasitif sensör bulunur.

Saat, Kylin A1 işlemci tarafından destekleniyor ve 4GB dahili depolama sunuyor. Huawei Watch GT 2 Pro EKG’de bir güç düğmesi ve bir gezinme düğmesi bulunur. Kablosuz şarjı destekler ve 5ATM suya dayanıklıdır (50 metreye kadar). Huawei, akıllı saatin yüksek hızlı su akışı altında dalış, sıcak duşlar, kaplıcalar, saunalar ve diğer sığ veya derin su aktiviteleri için uygun olmadığını belirtiyor. Deniz suyunda kullandıktan sonra temiz su ile durulanması ve silerek kurutulması tavsiye edilir.

Huawei Watch GT 2 Pro EKG, GPS, NFC ve Bluetooth v5.1’i destekler. Mikrofon ve hoparlör desteği ile birlikte gelir ve tek bir şarjla 12 güne kadar tipik kullanım ve 7 güne kadar yoğun kullanım sunar. Entegre edilmiş 100’den fazla spor modu vardır ve saat, stres ve uyku izleme gibi diğer özelliklerle birlikte gelir. Android 5.0 ve iOS 9.0 cihazlarla uyumlu ancak Huawei, EKG özelliğinin iOS telefonlarda desteklenmediğini söylüyor. Giyilebilir cihaz 52 gram ağırlığında ve 46,7×46,7×11,4 mm boyutlarında.

blank

Huawei Band 6 Pro özellikleri
Teknik özellikler cephesinde, Huawei Band 6 Pro, tam dokunmatik ekranlı 1.47 inç AMOLED ekrana sahip. Yaklaşık 18 gram ağırlığında ve 43×25.4×10.99mm boyutlarında. Fitness bandında güçlendirilmiş polimer fiber saat kasası ve silikon kayış bulunur. Yerleşik sensörler arasında ivmeölçer, jiroskop ve optik kalp atış hızı sensörü bulunur. 5ATM su geçirmezdir (50 metre) ve manyetik yüksük şarj portuna sahiptir. Bağlantı seçenekleri arasında 2,4 GHz Wi-Fi ve Bluetooth v5 bulunur. Pil ömrü, tipik çalışma süresinin 14 gününe kadar olarak derecelendirilmiştir. Android 6.0/ iOS 9.0 cihazları ve sonraki sürümleriyle uyumludur.

Huawei Band 6 Pro’da ip atlama, koşma, havuzda yüzme, eliptik makine, kürek çekme makinesi ve egzersizinizi bir sonraki seviyeye taşımak için 11’e kadar ortak profesyonel modu içeren 96 spor modu vardır. Ayrıca Tenis, Yoga, Sokak Dansı ve Kaya Tırmanışı gibi 85 özel mod vardır. Vücut ısısı takibi, kalp sağlığı yönetimi, uyku takibi, adet takibi ve SpO2 takibi gibi özelliklerle birlikte gelir. Huawei Band 6 Pro, NFC’yi destekleyerek tek dokunuşla ödeme yapılmasına olanak tanır ve kullanıcıların uzaktan fotoğraf çekmesine, mesaj ve metin uyarılarını görmesine, hava durumunu kontrol etmesine ve müziği kontrol etmesine olanak tanır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Huawei’nin Yeni Akıllı Saatleri Tanıtıldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple Watch Series 7 Teknik Özellikleri Belli Oldu

Apple Watch Series 7 Teknik Özellikleri Belli Oldu: Apple Watch Series 7 teknik özelliklerinin Twitter’da …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör