Telegram’ın Görüntülü Aramaları 1000 Kullanıcıya Kadar Çıkabilir

blank
Telegram'ın Görüntülü Aramaları 1000 Kullanıcıya Kadar Çıkabilir

İçerik: Telegram’ın Görüntülü Aramaları 1000 Kullanıcıya Kadar Çıkabilir

Telegram’ın Görüntülü Aramaları 1000 Kullanıcıya Kadar Çıkabilir:

Telegram, Haziran ayında başlattığı grup görüntülü görüşme özelliğini daha fazla katılımcıya ev sahipliği yapabilmek için genişletti – çok daha fazlası. Mesajlaşma uygulamasının en son sürümü artık 1.000 kişiye kadar grup görüntülü görüşmesine katılmasına izin veriyor. Kameralarından veya ekranlarından video yayınlayabilen katılımcı sayısı 30 ile sınırlı kalırken, 970 kişi daha gelip izleyebiliyor.

Telegram’ın bu özelliği ilk başlattığında söylediği gibi, canlı etkinlikleri desteklemek için sesli ve görüntülü aramalarını genişlettiği için her zaman bir grup sohbetine katılabilecek kişi sayısını artırmayı planlıyordu. Yeni duyurusunda şirket, limiti artırmaya devam edeceğini söyledi. Ayrıca Telegram, kullanıcıların daha yüksek çözünürlükte izleyebilmeleri için video mesajlaşma özelliğini güncelledi. Kullanıcılar artık 1’e 1 görüntülü aramalar sırasında ekranlarını sesli olarak paylaşabilir ve mesajlarını, izin verilen eski seçenekler gibi bir gün veya bir hafta içinde yerine bir ay sonra otomatik olarak silinecek şekilde ayarlayabilir.

Telegram’ın güncellenmiş medya düzenleyicisi, yakınlaştırma yapıldığında fırça genişliğini küçülterek, kullanıcıların fotoğraflara ve videolara daha ince ayrıntılar çizmesine olanak tanır. Diğer yeni özellikler arasında daha fazla parola sıfırlama seçeneği ve animasyonlu emoji bulunur. Android uygulaması için, en son sürüm ayrıca 0,5x, 1,5x ve 2x oynatma hızlarının yanı sıra yeni gönderme animasyonları için destek içerir. Bu arada, iOS kullanıcıları, cihazlarının tüm yakınlaştırma seviyelerini kullanabilen ve mesajları birden fazla alıcıya iletebilen yeni bir uygulama içi kameraya erişebilecekler.

blank

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Telegram’ın Görüntülü Aramaları 1000 Kullanıcıya Kadar Çıkabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör