Akıllı Telefonlarda Yeni Bir Dönem Başlıyor

blank
Akıllı Telefonlarda Yeni Bir Dönem Başlıyor

İçerik: Akıllı Telefonlarda Yeni Bir Dönem Başlıyor

Akıllı Telefonlarda Yeni Bir Dönem Başlıyor:

Samsung Electronics Mobile World Başkanı ve CEO’su TM Roh, Samsung’un üçüncü nesil katlanabilir cihazlarının dünya çapında daha fazla kullanıcıya ulaşacağını ve bunun da inanılmaz çoklu görev yetenekleri ve gelişmiş dayanıklılık sunacağını müjdeledi.

Samsung Electronics Mobile World Başkanı ve CEO’su TM Roh, Samsung’un önümüzdeki günlerde tanıtacağı yeni katlanabilir telefonlar için vizyonunu ortaya koyduğu blog yazısında, yeni cihazların beklediğimiz çok yönlü mobil teknoloji ihtiyaçlarını karşılayacağını söyledi. Katlanabilir telefonlar için tasarlanan S Pen’in müjdesini veren Roh, en popüler Note özelliklerini daha fazla Samsung Galaxy cihazında kullanıma sunduklarını belirtti. İşte TM Roh’un yeni nesil katlanabilir cihazlarla ilgili blog yazısı:

“Geçen yıl ağustos ayında düzenlenen Unpacked etkinliğinde, özellikle büyük ihtiyaç anında, onları daha da güçlendirecek mobil teknolojileri mümkün olduğunca çok kullanıcıya ulaştırma stratejimizi paylaştım. Bugün, yaklaşık bir yıl sonra, dünya yavaş ama emin adımlarla birçok yönden yeniden açılma dönemine girdi. Hepimiz, yaşadığımız dünyayı her zamankinden daha büyük hale getirmek için geliştirilen teknolojiler sayesinde bu yeni dünyanın bize sunacağı özgürlük ve olanakları dört gözle bekliyoruz.

Geçen yıl boyunca, yeni teknolojiler hayatımızı yeniden şekillendirmeye devam etti. Güvenilir endüstri ortaklarımızla yaptığımız işbirlikleri sayesinde, daha yüksek düzeyde özelleştirme ve esneklik sağlayabilen sorunsuz deneyimlere öncülük edebildik. Bu çevik dönüşüm günlerinde, inovasyonu hızlandırmanın ve herkese kendi yaşam tarzları için en iyi deneyimleri yaratma özgürlüğü vermenin tek yolunun açık ekosistemler olduğunu düşünüyorum.

Samsung Electronics olarak daha iyi bir dünya için vizyoner ve işlevsel mobil teknolojilerimizi tanıtmaya kararlıyız ve hazırız. Önümüzdeki günlerde akıllı telefon kategorisini yeniden şekillendirecek ve deneyimlerinizi yeniden tasarlayacak en yeni ve en harika Galaxy Z serisini tanıtacağız.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Akıllı Telefonlarda Yeni Bir Dönem Başlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör